EN|RU|UK
 Політика України
  3537  7

 Шлапак планує завершення антикризової каденції в "ПриватБанку": його заява може бути розглянута в кінці липня, - Наглядова рада

приватбанк

Голова Правління "ПриватБанку" Олександр Шлапак подав до Наглядової ради заяву про припинення своєї каденції в банку.

Про це йдеться в повідомленні Наглядової ради "ПриватБанку", передає Цензор.НЕТ.

"Голова Правління ПриватБанку Олександр Шлапак виконав у повній мірі поставлені завдання щодо стабілізації ситуації в банку та проведення аудиту фінансового стану ПриватБанку й найближчим часом планує завершити антикризову каденцію на посаді Голови Правління ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", - сказано в заяві.

Як повідомила прес-служба банку, Голова Правління продовжує керувати банком, водночас відповідна заява Голови банку вже подана Наглядовій раді банку та може бути розглянута наступного засідання Наглядової ради банку наприкінці липня.

Читайте також: Через націоналізацію "Приватбанку" брати Суркіси втратили $ 248 млн, 1 млрд грн і 574 тис. євро, - "Дзеркало тижня"

За повідомленням прес-служби банку, "Олександр Шлапак прийняв виклик очолити найбільший у країні банк відразу після переходу в державну власність, у період великих ризиків та невизначеностей. Завдяки успішній програмі антикризового менеджменту під керівництвом Олександра Шлапака банк було стабілізовано й забезпечено його сталий розвиток".

"Завдяки роботі менеджменту банку завершено аудит фінансової звітності банку відповідно до міжнародних стандартів. Затверджений Урядом та Наглядовою радою фінансовий звіт банку за 2016 рік та аудиторський висновок щодо нього. 23 червня Уряд ухвалив рішення про докапіталізацію ПриватБанку на суму до 38 565 млрд грн. Олександр Шлапак найкращим чином виконав завдання, які ставились перед ним Урядом та Наглядовою радою на момент призначення, і може в разі ухвалення такого рішення Наглядовою радою залишити банк з упевненістю в його подальшому розвитку", - сказано в повідомленні.

Також читайте: Мільярди "Приватбанку" "зникли" під чуйним керівництвом Рожкової, - Коломойський

Нагадаємо, 18 грудня стало відомо, що Кабінет Міністрів ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку". Уряд має намір випустити 30-річні ОВДП на 150 млрд гривень і в підсумку стати 100% власником банку. Перший заступник голови банку заявив, що рішення про передачу "Приватбанку" державі було ухвалено через безпрецедентну інформатаку і загрозу для клієнтів. У "Приватбанку" запевнили, що з грошима на рахунках нічого не станеться: "Це було ключовою умовою переговорів". У свою чергу, голова Мінфіну Данилюк підтвердив: "Гроші вкладників "Приватбанку" в безпеці і захищені державою". Водночас "ПриватБанк" у зв'язку з процедурою націоналізації призупинив корпоративні платежі на добу до 9:00 20 грудня.


За даними НБУ,
загальна потреба "Приватбанку" в капіталі становить 148 млрд гривень. А голова Мінфіну Данилюк зазначив, що після того як "Приватбанк" повністю стабілізується, держава планує цей банк продати. У свою чергу, президент Порошенко заявив: "Держава гарантує клієнтам "Приватбанку" недоторканність і цілісність їхніх грошей".

19 грудня Національний банк України виділив "Приватбанку" 15 млрд гривень для підтримки ліквідності.

Разом з тим, рішення про націоналізацію "Приватбанку" підтримали в МВФ і ЄБРР, а також країни G7, Євросоюз і США.

Крім того, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив:
"ПриватБанк" доведений до неплатоспроможності, а за це передбачена дуже серйозна відповідальність ". Також, Мінфін для докапіталізації "ПриватБанку" випустить облігації держпозики на 116,8 млрд грн. За словами глави НБУ Гонтаревої, 116 млрд грн, необхідні для докапіталізації "ПриватБанку", зарахують як держборг.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n445502
VEhrdlVYRk9RemN3VEVSUmRqbERkekJNYjNaTU9VTjVNRnBpVVhST1IwSXdXVXhSYzA1RGVUQk1jbEZ6U0hwUmJqbEhRVEJNYWxGemRFTjNNRmxNVVhOa1EzY3dURE5SZFdjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору