EN|RU|UK
 Політика України
  1175  22

 Нардеп Гусак про можливе підвищення тарифів "Укрзалізниці" на вантажні перевезення: "У тих матеріалах немає чіткої програми того, як ці кошти використають"

жд поезд дорога локомотив железная уз

"Укрзалізниця" оголосила про намір проіндексувати тарифи на вантажні перевезення в середньому на 22%.

Це вже не перша спроба державного монополіста підняти тарифи цього року. Досі за підсумками обговорення на рівні різних міністерств і відомств таке підвищення визнавали необґрунтованим, повідомляє 24 канал.

За словами народного депутата України, члена комітету з питань транспорту Володимира Гусака, в матеріалах, які подавала "Укрзалізниця", не відображено покращення операційних показників, а тільки збільшення адміністративних витрат на суму понад 1 млрд грн, які пропонують оплатити українським підприємцям і українській економіці.

"У тих матеріалах немає чіткої програми того, як ці кошти використають хоча б для забезпечення вантажних перевезень і покращення якості пасажирських перевезень. І немає звіту про використання тих величезних сум, які "Укрзалізниця" отримала через підвищення тарифів у минулі роки", - повідомив Володимир Гусак в ефірі телеканалу "Україна". У 2015 році "Укрзалізниця" додатково отримала 9 млрд грн, а у 2016 році - 13-14 млрд грн. За словами депутата, "Укрзалізниця" досі не дала чіткої відповіді, на що пішли ці гроші.

На думку нардепа, чергове підвищення залізничних тарифів матиме негативний ефект для української промисловості і, своєю чергою, може призвести до того, що через зниження виробництва знизиться і обсяг вантажних перевезень, і "Укрзалізниця" отримає не додаткові надходження, а навпаки - втратить доходи.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445506
VEhrNGRrdzVRM2t3VEVSUmRtUkhRekJNUkZGMGRFZFhaazVETHpCTVdGSm5Ua014TUV4TVVYUmtRek13VEZoUmRtUkRPVEJaT1Rnd1dVeFJjMDVIUVRCTWFsSm9Ua00wWms1REx6QmFZbEYwVGtONU1FeHFVbWxrUXpFd1RETlJkbVJIVUdaT1Eyb3dUSEpTWjA1RE16Qk1SRkYxT1VkWE1FeG1VWFprUXpRd1dXSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору