EN|RU|UK
 Політика України
  1760  17

 НАЗК проведе незалежну технічну експертизу системи е-декларування

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) вирішило провести зовнішню незалежну технічну експертизу системи електронного декларування.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАЗК, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Під час чергового засідання Національне агентство із запобігання корупції схвалило план заходів із модернізації програмно-апаратного комплексу інформаційно-телекомунікаційної системи "Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування", - сказано в ньому.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Цілковиту перевірку декларацій здійснять щодо ще 20 суддів, депутатів і прокурорів, - НАЗК

Зазначають, що першим пунктом плану визначено проведення зовнішньої незалежної технічної експертизи системи е-декларування на предмет дослідження її функціональності.

На думку агентства, це дозволить з'ясувати причини збоїв під час пікових навантажень, визначити оптимальні шляхи модернізації реєстру, а також забезпечить надалі належне безперебійне функціонування системи.

Серед інших заходів також заплановано модернізацію і розширення прикладного програмного забезпечення реєстру, підключення НАЗК до захищеного сегменту Національної системи конфіденційного зв'язку та багато іншого.

Також читайте: Голова НАЗК Корчак: "Маючи такий інструментарій, як Нацагентство, можна впливати на політичних конкурентів"
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445516
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyVEhrdlVYUmtRell3V1VoUmRqbERNVEJaUkZKbmRFTTBNRXhtVVhOSWVsRjBaRU0zTUV4WVVYVjBSME13V1VSUmRuUkRPVEJNTTFGMFUwUlJkRTVETVRCTWNsRjFPVU4zTUZsRVVtYzVRM2t3VEVSUmRtUkRPVEJaT1Rnd1NqTlJhMDVEV0RCS2J6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору