EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  47102  329

 На російській радіостанції "Ехо Москви" запустять передачу українською мовою під назвою "А що там у хохлів"

эхо москвы

На російській радіостанції "Ехо Москви" з'явиться передача українською мовою, робоча назва якої - "А що там у хохлів".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Бі-Бі-Сі, про це оголосили ведучі Олексій Соломін і Матвій Ганапольський.

За їхніми словами, передача буде виходити по середах о 16:35 за московським часом. Випуск триватиме півгодини.

Соломін закликав слухачів дзвонити в ефір і ставити питання українською. У свою чергу Ганапольський додав: "Буду розповідати якісь речі, які відбуваються в Україні, українською".

Соломін повідомив, що програма, імовірно, матиме назву "А що там у хохлів". При цьому він підкреслив, що назва і концепція ще опрацьовуються.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 50,5% населення країни спілкуються вдома українською, 24% - російською, - опитування

Головний редактор "Еха Москви" Олексій Венедиктов підтвердив, що передача українською в ефірі радіостанції з'явиться і її перший випуск вийде в найближчу середу, 28 червня. "Принципово буде те, що ведучі говоритимуть українською: і Олексій Соломін, і Олексій Наришкін у Москві, і Матвій Ганапольський з Києва по "Скайпу", - зазначив він. За його словами, слухачі, які будуть дзвонити в програму, теж повинні говорити українською.

Він підкреслив, що програма потрібна, щоб люди знали про те, що насправді відбувається в Україні, "а не лише про всякі людоїдства та імпічмент Порошенку".

Назву "А що там у хохлів" він назвав "робочою". "Я не знаю, як в Україні сприймають слово "хохли". Якщо воно образливе, то його в назві не буде", - пообіцяв Венедиктов. Головний редактор додав, що ведучі обговорюють назву, але затверджувати її буде саме він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445550
VEhrNGRrdzVSMEV3VEVSUmRFNUhWekJNTlRnd1dWQlJkWFJIUVRCTVJGSnNPVU01TUZsSVVtcE9Rell3VEVGbk1FeDZVWFowUTNrd1RFSTRNRXRFVVhaMFIwSXdXbUpTYW5jOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору