EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  15789  65

 Мер Вроцлава Дуткевич про українських мігрантів: "Це благословенне явище. Нам потрібні робочі руки"

украина авиация польша самолет учения истребитель полет

Мер польського міста Вроцлав Рафал Дуткевич заявив, що українці - це не тільки необхідні робочі руки, а й ліки від ксенофобії.

Про це повідомляє "Польське Радіо", передає Цензор.НЕТ.

"В агломерації Вроцлава живе близько 100 тис. українців. Це таке, я б навіть сказав, благословенне явище. Розширення місць роботи в агломерації є дуже великим, тому нам потрібні робочі руки", - сказав Дуткевич у розмові з порталом onet.pl.

За його словами, прийом іноземців у місті стає необхідністю.

"На додаток, українці нам дуже близькі культурно, вони швидко вивчають польську мову. У зв'язку з цим вони можуть бути певним ліками від польської ксенофобії, що є загрозливим явищем", - додав мер Вроцлава.

На його думку, щоб українці швидко інтегрувалися з поляками, їм необхідно дати "можливість занурення в польську культуру і можливість контакту з власною культурою і мовою".

Подібної думки і мер міста Слупськ Роберт Бедронь. "Нам тут, в Польщі, потрібні ці люди (українці). Їм треба допомогти не тільки з гуманітарних, а й економічних міркувань. Щоб польська економіка могла розвиватися, а ці люди могли заробити собі на хліб", - сказав Бедронь.

На його думку, так думають у щасливих містах світу, де переважає політика інтеграції. "Кожне з цих міст - різнорідне, мультикультурне і відкрите ...", - зазначив він.

"Таку політику веде нині Вроцлав, який вважають одним з кращих міст для життя в Польщі", - наголошується в повідомленні.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445589
VEhrNGRrdzVRemd3V21KUmN6bEhRVEJNUkZGMlpFZERNRXhvT0RCWlVGRjFkRWRCTUV4RVVtdzVRemt3VERkU2FFNURLekJNU0ZKc2RFZFFaazVIUkRCTWNsSm5Ua04zTUZwbVVYWmtSMGN3V2xvNE1FeG1VWE5PUjBFd1REZFJjMlJIVnpCWlRGSm9PVU4zTUV3elVYVkllbEZ1T1VNck1FeDJVbXBPUjBvd1RFRTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору