EN|RU|UK
 Економіка
  2105  3

 У Харківській області відбувається найбільший за історію регіону форум депутатів із країн Європи, - Світлична

У Харкові відбувається найбільший за історію регіону форум депутатів з країн Європи

У Харкові близько 100 депутатів із країн Європи обговорюють економічну й гуманітарну співпрацю європейської спільноти, а також питання безпеки та міграції. Про це повідомила голова ОДА Юлія Світлична, коментуючи початок засідання Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад Ради Європи, передає РБК-Україна із посиланням на прес-службу ОДА.

За словами голови ОДА Юлії Світличної, однією з головних тем у роботі комітету буде обговорення ролі місцевих органів влади у розвитку країни.У Харківській області відбувається найбільший за історію регіону форум депутатів із країн Європи, - Світлична 01

"У Харкові на засіданні Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи зібралися близько 100 учасників і гостей із 31 країни Європи, а також Генеральний секретар Конгресу Андреас Кіфер. Обговорюємо питання економічної та гуманітарної співпраці європейської спільноти, ролі місцевої влади у розвитку країни, а також питання безпеки, міграції та реалізації соціальних програм. Завдяки підтримці Президента України, ми отримали право провести засідання Моніторингового комітету в нашій області", - зазначила Юлія Світлична.

Учасників засідання привітав Президент України Петро Порошенко, повідомляє сайт ОДА.

"Сьогодні Харківщина посідає лідерські позиції в динаміці економічного розвитку, інвестиційної привабливості, впровадженні інновацій, передових практик і найкращих досягнень місцевого самоврядування. В Україні високо цінують підтримку Ради Європи у питаннях протидії російській агресії, захисту суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Розраховуємо на послідовність Організації, її членів та окремих інституцій у цьому питанні", - йдеться у зверненні Президента.

Світлична нагадала, що рішення про проведення засідання комітету в Харківській області ухвалили в Страсбурзі ще в березні.

"Відкриття засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи саме тут, на сході України, має для нас особливий символізм. Вважаю, що це потужний сигнал всій європейській спільноті: Харків - це Європа, Харків - це безпека, розвиток і ще одне джерело посилення європейської ідеї на всьому континенті", -підсумувала Юлія Світлична.

Як відомо, Моніторинговий комітет Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи стежить за дотриманням зобов'язань державами-членами Європейської хартії місцевого самоврядування. 27 червня він вперше проводить засідання в Україні. Місцем проведення засідання став Харків. Переконати європейських колег приїхати на схід України вдалося голові ОДА Юлії Світличній. З 2016 року вона представляє Україну в Конгресі регіональних влад Ради Європи. Світличну обрали віце-президентом Палати регіонів Конгресу.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445633
VEhrdlVXOWtRM2t3V21KU1ozUkROekJNYWxKb09VTTVNRXhCZGt3NVEyY3dURVJSZEU1RGQwbE9RMFV3VEV4U1owNURLekJNTDFGMVNIcFJjR1JEZHpCWlJGRjFkRWRYTUV4SlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору