EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  33120  83
Матеріали за темою:

 Служби тилу і забезпечення ЗСУ отримали першу партію нових "сухпайків": "Відтепер військовослужбовці не будуть вибирати між консервами перловки і консервами гречки". ФОТО

Комісії Тилу Збройних сил України та Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України у вівторок проводять прийом першої партії нового сухого добового раціону для українських військових, після чого вони будуть направлені в зону проведення АТО на сході країни.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє ГУ розвитку та супроводу матеріального забезпечення ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.

"
Наразі проводиться історична та довгоочікувана подія в Збройних Силах України. Комісії Тилу ЗСУ та нашого Головного управління проводять прийом першої партії нового сухого добового раціону для наших воїнів! Пройшло багато часу щоб розробити, узгодити, підписати, перевірити та прийняти цей "сухпай". Це зовсім новий раціон, який в себе включає перші та другі страви багатьох видів, які можливо підігріти без використання вогню (не на відкритому вогні також можливо розігріти реторт пакет) та з'їсти по-домашньому смачну їжу. Відтепер військовослужбовці не будуть обирати між консервою перловки та консервою гречки. Буде повноцінний денний раціон по всім світовим стандартам! Тому ми з гордістю та відповідальністю приймаємо цю партію, та 218 ОЦЗ відразу ж відправляє пайки нашим воїнам на передову, в зону проведення АТО на сході України", - сказано в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Збройні Сили перейдуть на нову систему харчування до кінця 2019 року, - Полторак

Служби тилу і забезпечення ЗСУ отримали першу партію нових сухпайків: Відтепер військовослужбовці не будуть вибирати між консервами перловки і консервами гречки 01Служби тилу і забезпечення ЗСУ отримали першу партію нових сухпайків: Відтепер військовослужбовці не будуть вибирати між консервами перловки і консервами гречки 02Служби тилу і забезпечення ЗСУ отримали першу партію нових сухпайків: Відтепер військовослужбовці не будуть вибирати між консервами перловки і консервами гречки 03Служби тилу і забезпечення ЗСУ отримали першу партію нових сухпайків: Відтепер військовослужбовці не будуть вибирати між консервами перловки і консервами гречки 04Служби тилу і забезпечення ЗСУ отримали першу партію нових сухпайків: Відтепер військовослужбовці не будуть вибирати між консервами перловки і консервами гречки 05Служби тилу і забезпечення ЗСУ отримали першу партію нових сухпайків: Відтепер військовослужбовці не будуть вибирати між консервами перловки і консервами гречки 06Служби тилу і забезпечення ЗСУ отримали першу партію нових сухпайків: Відтепер військовослужбовці не будуть вибирати між консервами перловки і консервами гречки 07Служби тилу і забезпечення ЗСУ отримали першу партію нових сухпайків: Відтепер військовослужбовці не будуть вибирати між консервами перловки і консервами гречки 08Источник: https://ua.censor.net.ua/p445653
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VZFlNRXhpVVhORE9IWXdURVJTWjA1RE9EQmFZbEpxZHowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору