EN|RU|UK
 Політика України
  605653  165
Матеріали за темою:

 "Проаналізувавши вірус, можна говорити про російський слід", - Турчинов про кібератаку

снбо турчинов

У зв'язку з потужною кібератакою на інформаційні системи широкого спектру Національний координаційний центр кібербезпеки працює за протоколом швидкого реагування.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в коментарі повідомив Секретар РНБО Олександр Турчинов.

За його словами, всі державні установи, які виконували рекомендації Національного координаційного центру кібербезпеки і були включені в захищений контур (захищений вузол інтернет-доступу) не постраждали.

"Зараз фахівці з питань кібербезпеки в оперативному режимі надають допомогу держустановам, які з суб'єктивних причин не увійшли в захищений контур, об'єктам критичної інфраструктури, а також банківського сектору", - сказав Турчинов, додавши, що вже зараз, первинно проаналізувавши вірус, можна говорити про російський слід.

Разом з тим, Секретар РНБО підкреслив, що наполягає на тому, що рішення Національного координаційного центру кібербезпеки - "це не факультатив, а є обов'язковими для виконання всіма державними установами".

"Йдеться про необхідність всім держустановам увійти в захищений контур Інтернету і виконувати всі вимоги фахівців з кібербезпеки. Також рекомендуємо зробити це і банківським установам, в першу чергу, державним", - підкреслив він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445661
TUV4eVVteDBRM2d3VEZoU1owNURkekJaVEZGelRrTTJNRXhCWnpCTVNXY3dXVkJSZFhSSFFUQk1SRkpzT1VNNU1GcFpka3c1UTJrd1dWQlNaMDVIU0RCTWFsRjJaRU1yTUV4SmRrdzVRell3V21KUmMyUkRNVEJaUkZGME9VTTNNRXczVW1nNVF6UXdUREU0TUZsWVVYTk9Rell3VEZoU1owaDZVWFYwUjFjd1RFaFJkR1JIUVRCTVNGRjBaRU16TUV3dlVYUmtRell3VEVJNE1FdEVVVzVrUTFJd1NqUTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору