EN|RU|UK
 Політика України
  201860  165
Матеріали за темою:

 "Проаналізувавши вірус, можна говорити про російський слід", - Турчинов про кібератаку

снбо турчинов

У зв'язку з потужною кібератакою на інформаційні системи широкого спектру Національний координаційний центр кібербезпеки працює за протоколом швидкого реагування.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в коментарі повідомив Секретар РНБО Олександр Турчинов.

За його словами, всі державні установи, які виконували рекомендації Національного координаційного центру кібербезпеки і були включені в захищений контур (захищений вузол інтернет-доступу) не постраждали.

"Зараз фахівці з питань кібербезпеки в оперативному режимі надають допомогу держустановам, які з суб'єктивних причин не увійшли в захищений контур, об'єктам критичної інфраструктури, а також банківського сектору", - сказав Турчинов, додавши, що вже зараз, первинно проаналізувавши вірус, можна говорити про російський слід.

Разом з тим, Секретар РНБО підкреслив, що наполягає на тому, що рішення Національного координаційного центру кібербезпеки - "це не факультатив, а є обов'язковими для виконання всіма державними установами".

"Йдеться про необхідність всім держустановам увійти в захищений контур Інтернету і виконувати всі вимоги фахівців з кібербезпеки. Також рекомендуємо зробити це і банківським установам, в першу чергу, державним", - підкреслив він.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
   
   
   
   
   
   вгору