EN|RU|UK
 Політика України
  17463  40

 Прокуратура Криму залучить фахівців NASA до розслідування незаконного будівництва Росією Керченського моста

У рамках розслідування кримінального провадження з будівництва моста через Керченську протоку будуть залучатися як українські, так і іноземні фахівці.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим.

У прокуратурі зазначають, що будівництво моста через Керченську протоку викликає серйозну небезпеку екології Чорного та Азовського морів.

Також читайте: Прокуратура АРК порушила кримінальну справу за фактом порушення екологічної безпеки під час будівництва Керченського мосту

"Ми будемо залучати не тільки українських фахівців у сфері охорони навколишнього середовища та екологічної безпеки, а звертатися і до іноземних організацій, таких як Національне управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) та інших. Неузгоджене будівництво моста не повинно знищити унікальну флору і фауну Чорного та Азовського морів. В свою чергу, суб'єкти господарської діяльності, які причетні до зведення моста, повинні нести відповідальність за свої дії", - зазначив прокурор Автономної й Республіки Крим Гюндуз Мамедов.

В рамках провадження у цій справі проводяться слідчі дії, серед основних напрямків яких: проведення всіх необхідних експертиз, визначення збитків, завданих Україні в результаті будівництва об'єкта, а також збір доказів порушення норм міжнародного морського права для подальшого їх розгляду в міжнародних судових інстанціях.

За інформацією Інституту водних проблем і меліорації НАН України, орієнтовні збитки, завдані навколишньому середовищу Чорного та Азовського морів у ході будівництва Керченського моста, за необхідності кріплення морських берегів, становитимуть не менше 10 млрд грн.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n445711
VEhrdlVXMTBRekV3V1VSU2FEbERNVEJNTTFKblpFZE5NRXh5VVhWT1F6VkpUa000TUZwaVVtZGtSME5NZVM5UmRuUkROakJaVUZGMk9VTjNNRmxpVW14MFIxQm1Ua05oTUV4WVVtZE9SMGd3VEZoUmRtUkhRakJaZWxGMWRFTjNTVTVETHpCWlJGRjJkRWRETUV3M1VYVjBRM2RtVGtOaE1FeFlVbWRPUjBobVRrTmhNRmxFVVhWT1F6Zz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору