EN|RU|UK
 За кордоном
  11376  68

 У Кремлі переконані, що США закладають основи для зміни режиму в Росії, - Пентагон

пентагон

Розвідуправління Пентагону у своїй доповіді розповіло про те, що Кремль переконаний, що США хочуть змінити владу в Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Новое время" із посиланням на Associated Press.

Автори доповіді зазначають, що Росія демонструє "глибоке і незмінне недовіру до спроб США просувати демократію у світі", а сприймає ці спроби як кампанію Штатів з "нав'язування набору єдиних цінностей".

У документі також підкреслюється, що через переконання Кремля зростає напруженість і військова конкуренція між Москвою і Вашингтоном.

"Кремль переконаний, що США закладають основи для зміни режиму в Росії, впевненість у цьому посилилася після подій в Україні", - йдеться в доповіді.

У своїх висновках автори доповіді посилаються на слова представників російської влади, які заявляли, що США "спровокували народне повстання", яке призвело до зміщення президента Віктора Януковича і його втечі в Росію.

Крім того, в доповіді йдеться про побоювання Москви того, що "спроби США зі встановлення єдиних міжнародних цінностей загрожують основам кремлівської влади, даючи право на іноземне втручання в справи Росії".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n445818
VEhrNGRrdzVRM2t3VEhaUmMwNURNREJNUWpnd1NpOVJkR1JET1RCWlRGRnpUa042TUV3M1VYWlllbEZ0ZEVkQk1FeFlVWFpPUXpjd1dYZzRNRXRFVVhaMFIwSXdXbUpTYWpONlVXOWtRMjh3U2tFOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору