EN|RU|UK
 Суспільство
  18640  20

 У єгипетській в'язниці може загинути українець

чикош

Громадянин України Едвард Чикош може не пережити цього літа у єгипетській в'язниці.

Про це повідомляє відомий закарпатський лікар Юрій Андрашко у розслідуванні "Врятувати Едварда Чикоша. "Один з нас", пише dt.ua.

За словами чоловіка, Едвард з дитинства страждає на бронхіальну астму. У в'язниці хвороба прогресує і перейшла в складну форму. За відсутності необхідного медичного контролю Едвард Чикош змушений щоденно приймати гормональні препарати.

"Треба його негайно звільняти, а пізніше багато місяців підряд лікувати. Здоровим на сто відсотків він вже не буде ніколи. Це літо може бути для Чикоша останнім", - зазначає лікар Юрій Андрашко.

Сам Чикош у листі пише про своє здоров'я таке: "Стан здоров'я погіршується. У мене хронічний бронхіт, хронічна астма та дуже неконтрольована алергія на жар, пил, дрібний пісок, куріння. Ці фактори ще більше загострюють мою хворобу"

Нагадаємо, що Едвард Чикош вже шостий рік перебуває в ув'язненні в єгипетській в'язниці Лиман Тора (Каїр) за звинуваченням у підготовці терористичного акту. Доказів його провини немає, але, оскільки Чикош був засуджений до двадцятип'ятирічного строку судом військового часу і проходив у справі про контрабанду зброї, питання його екстрадиції значно ускладнюється.Источник: https://ua.censor.net.ua/n445830
VEhrNGRrdzVSMFF3VEVsdU1Ga3ZVWFE1UXprd1RGaFJkbVJET1RCWk9UZ3dURXhSZFU1RE16Qk1URkYyZEVNM01FeFlVWFprUXprd1dUazRNRXhKYmpCWkwxRjBPVU01TUV4cVVtaDBSMUJtVGtkRU1FeHlVbWRPUTNjd1dtWlJkbVJIUnpCYVdqZ3dURWx1TUZrdlVYUTVRemt3V2xvNE1FbFVVWE01UXpRd1RDOVJkR1JIUXc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору