EN|RU|UK
 Політика України
  28922  127
Матеріали за темою:

 Програма M.E.Doc абсолютно безпечна для користувачів, - представник компанії Білоусова

хакеры

Згідно з висновками експертів, M.E.Doc. і її оновлення не є джерелом будь-яких вірусних програм.

Про це заявила Олеся Білоусова, СЕО компанії-розробника M.E.Doc.

"На наш превеликий жаль у кількох засобах масової інофрмації з'явилися необґрунтовані звинувачення в тому, що вірус-вимагач міг проникнути в комп'ютери через оновлення бухгалтерської системи M.E.Doc.

Версія про те, що програма M.E.Doc. стала джерелом вірусу - абсолютно безпідставна.

Сервери компанії, на яких міститься версія для скачування та оновлення, не заражені. До того ж оновлення 27.06.17 у розмірі 333 кб у нас не виходило, останнє оновлення ми виклали на сервер 22.06.17 і його розмір був 18 МГБ"- зазначила Білоусова.

Разом з тим, за словами розробників M.E.Doc, в цілодобовому режимі ведеться спостереження за безпекою продукту і чистотою власного коду.

Більш того, на сьогодні укладено договори з декількома великими постачальниками антивірусних продуктів із надання ними аналізу бінарних файлів і підтвердження безпеки кожного оновлення M.E.Doc.

Як показав аналіз механізму поширення вірусу, оновлення M.E.Doc технічно не може бути джерелом вірусу. Детальніше про це можна прочитати на сторінці компанії в Фейсбуці.

Варто також відзначити, що останнє оновлення M.E.Doc вийшло 22.06.17. З цього моменту в компанію не надійшло жодного звернення щодо зараження сервера або ПК користувачів вірусом. Відповідно, оновлення безпечне. Про це ж свідчить і проверкавсех файлів поновлення на ресурсі VirusTotal.

"Команда M.E.Doc найбільше зацікавлена в тому щоб розібратися із цією ситуацією вірусної атаки", - заявила Білоусова.

Нагадаємо, раніше в департаменті кіберполіції повідомили про те, що розробники M.E.Doc звернулися до департаменту кібербезпеки МВС із пропозицією сприяння в розслідуванні вірусної атаки. Технічні фахівці обох структур провели робочу зустріч. Всі логи і бекапи серверів були передані в правоохоронні органи на перевірку.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n445846
TUV4eVVteDBRM2d3VEZoU1owNURkekJaVEZGelRrTTJNRXhCWnpCTVNXY3dXVkJSZFhSSFFUQk1SRkpzT1VNNU1GcFpka3g1T0hZd1dtSlJkbVJIUXpCTVdGSm5Ua001TUV4WVVtZHVlbEYxZEVkWE1FeElVWFJrUjBFd1RHWlJkVGxES3pCWlpsRjFUa001Wms1SFJqQk1SRkYxZEVNeE1GbEJQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору