EN|RU|UK
 За кордоном
  7089  82
Матеріали за темою:

 Росія планує продовжити відповідні санкції проти ЄС до кінця 2018 року, - Медведєв

медведев

Уряд РФ внесе президенту Володимиру Путіну пропозицію про продовження контрсанкцій до 31 грудня 2018 року.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив прем'єр-міністр Дмитро Медведєв на засіданні кабінету міністрів.

Він нагадав, що напередодні Євросоюз продовжив санкції проти Росії.

"У цій ситуації ми будемо реагувати адекватно, вчора ми обговорили це питання з президентом. Уряд внесе пропозицію президенту про те, щоб продовжити дію заходів у відповідь ще на один рік - до 31 грудня 2018 року", - сказав Медведєв.

Він також заявив, що уряд РФ виходить із того, що економіка країни найближчими роками відчуватиме на собі вплив антиросійських санкцій.

"Ми припускаємо, що російська економіка найближчими роками й далі відчуватиме вплив цілої низки негативних чинників, один із яких я щойно означив - це збереження антиросійських санкцій, а також обмеження для наших компаній доступу на ринки капіталу й ринки технологій", - заявив Медведєв.


За його словами, базовий варіант соціально-економічного розвитку РФ, ухвалений Кабміном за основу, "базується на реалістичних оцінках темпів розвитку світової економіки, демографічної ситуації та загального стану справ на сировинних ринках".

Медведєв пояснив, що йдеться про передумову поступового уповільнення світового економічного зростання, а також про аналіз стану цін на ринку вуглеводнів і про демографічні процеси в країні, серед яких погіршення вікової структури населення.

Ці "не найлегші обставини" він закликав враховувати, вибудовуючи роботу кабінету в середньостроковій перспективі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445866
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIa3ZVVzVPUXpFd1RGUlJjM1JETVRCTVZGSnNUa041VEhrdlVtZGtRM2N3VEROUmRYUkhSekJhWWxKc00zcFJiMDVES3pCWlNGSnNkRWRR
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору