EN|RU|UK
 Економіка
  70086  12

 На рахунки аграріїв у червні цього року надійшло 473 млн грн дотацій, - Мартинюк

Протягом нового звітного місяця аграріями було отримано бюджетних дотацій у розмірі 473,5 млн грн. Цей показник удвічі більший, ніж за минулий період. Значить, розмір виплат, які отримали у 2017 році, дорівнює 795 млн грн.

За словами першого заступника міністра аграрної політики і продовольства України Максима Мартинюка, сума дотацій, отриманих аграріями в червні, збільшилася вдвічі. Політик зазначив: "Загалом, сільгоспвиробникам вже перераховано 795 млн гривень. Всі кошти надходять в автоматичному режимі. Ті виробники, які ще не скористалися державною підтримкою, можуть у будь-який час подати відповідні документи й отримати виплати".

Протягом квітня Державною казначейською службою України було перераховано з небюджетного рахунка Мінагрополітики бюджетні дотації 668 агровиробникам на суму 473 470 084,36 гривень. Відомо, що залишкова сума, яка становить 251,8 млн грн, буде перенесена на наступний місяць.

Нагадаємо, що в лютому цього року загальна сума дотацій становила 79,8 млн грн, а в березні - 241,8 млн грн. Так, Державною програмою квазіакумуляції ПДВ на 2017 рік передбачено дотацій у розмірі 4 млрд грн. Цікаво, що отримувати дотації можуть сільськогосподарські товаровиробники - платники податку на додану вартість. Серед видів діяльності, на які поширюються бюджетні дотації, - вирощування фруктів, овочів, винограду, ягід, горіхів, тютюну, цукрового буряка, а також тваринництво.

Зазначимо, що ураховане обмеження, яке передбачає щомісячний розмір бюджетної дотації товаровиробникам, які займаються птахівництвом, не повинне бути більш як 50 відсотків асигнувань, які виділені на бюджетну дотацію в нинішньому місяці.

Основна мета програми "квазіакумуляції ПДВ" - стимулювання виробництва сільгосппродукції і розвиток сільськогосподарських товаровиробників.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n445870
VEhrdlVYTk9RM293V1VSUmMwNUhRVEJhWWxKc2VUaDJNRXhVVVhaMFIwTXdURVJTYUhSSFZ6QmFZejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору