EN|RU|UK
 Технології
  4311  35
Матеріали за темою:

 Нацбанк ініціює посилення вимог до інформаційної безпеки і кіберзахисту в банках

кабмин хакеры вирус

Національний банк розробив проект постанови правління "Про затвердження положення про організацію заходів щодо забезпечення інформаційної безпеки в банківській системі України".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Нацбанку.

Проектом постанови вперше передбачено регулювання Національним банком безпеки інформації та кіберзахисту банківської системи України шляхом визначення обов'язкових вимог щодо організації заходів інформаційної безпеки.

Банки повинні будуть поетапно запровадити комплекс заходів з інформаційної безпеки: 1-й етап (основний - запровадження базових заходів інформаційної безпеки) - до березня 2018 роки; 2-й етап (запровадження додаткових заходів - для підвищення рівня зрілості інформаційної безпеки) - до вересня 2019 року.

Зазначені заходи безпеки інформації включають: захист від шкідливих кодів; заходи безпеки у разі використання електронної пошти; контроль доступу до інформаційних систем банку; заходи безпеки в мережі банку; криптографічний захист інформації тощо.
В цьому проекті постанови визначено принципи управління інформаційної безпеки в банках України, засновані на нових національних стандартах України.

Проект постанови розміщений для громадського обговорення на сторінці сайту НБУ.

Нагадаємо, 27-28 червня сервери багатьох державних установ і комерційних структур в Україні зазнали масштабної кібератаки. 27 червня стало відомо, що комп'ютерні мережі деяких ЗМІ, підприємств і держструктур зазнали кібератак. Зокрема, "Київенерго", "Ощадбанк" і "Укртелеком" атакували хакери: за розблокування комп'ютерів просять $300 у біткоїнах. Також вірус вражає комп'ютери ЗМІ, державних служб, банків і пошти. Спам-атаки зазнав аеропорт "Бориспіль": можливі затримки рейсів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n445888
TUV4eVVteDBRM2d3VEZoU1owNURkekJaVEZGelRrTTJNRXhCWnpCTVNXY3dXVkJSZFhSSFFUQk1SRkpzT1VNNU1GcFpka3g1T0hZd1RFeFNiSFJIUVRCWlVGSm5XSHBSZFhSSFZ6Qk1TRkYwWkVkQk1FeElVWFJrUXpNd1RDOVJkR1JETmpCTVFqZ3dTak5SYTJSRGFnPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору