EN|RU|UK
 Політика України
  5777  31

 Члени НАЗК Корчак і Скопич відмовилися передати в САП матеріали щодо судді ВАСУ, судді з Луганщини і мера, - Радецький

радецкий

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак і член агентства Олександр Скопич відмовилися передавати Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі матеріали щодо судді Вищого адміністративного суду України, судді міського суду Луганської області та міського голови.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив член агентства Руслан Радецький на Facebook.

"На засідання НАЗК виніс проекти Рішень про результати перевірок е-декларацій (до прийняття рішень членами НАЗК не розголошую ПІБ та повну посаду) судді Вищого адміністративного суду України, судді міського суду Луганської області, міського голови", - пише він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Корчак про обшуки в Радецького: "Вони не мають стосунку до НАЗК"

"Члени НАЗК О. Скопич та Н. Корчак не підтримали результати перевірки е-декларацій з послідуючою передачею цих матеріалів до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Не дивуйтеся, коли ці два члена будуть розповідати про "відсутність результатів перевірки е-декларацій", а САП не отримуватиме належні процесуальні документи в кримінальних провадженнях", - додав чиновник.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445912
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyTUVweVVYWjBSMEV3V1daUmMwNUROa3g1TDFGMk9VTXhNRmxFVVhSa1Eza3dXbUpTWjA1RE5qQk1Ramd3VEZoUmRUbERNVEJNY2xKbmRFZEJNRXczVVhaa1F6a3dURlZuTUV4VVVYUmtRell3VEhaUmMwNUhRVEJaVUZGemRFTjNNRXd6VVhaa1IxQm1Ua05rTUVwRVVXdzVRMkU9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору