EN|RU|UK
 Події
  7753  67

 На окупованій території Донбасу планують відправити вчителів у безстрокові відпустки, - ІС

армия тымчук

Педагогів "Донбаської національної академії архітектури й будівництва" планують відправити в безстрокові відпустки.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав парламентар від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" (ІС) Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Міністерство освіти і науки ДНР" має намір із липня ц.р. відправити в безстрокові відпустки викладацький склад "Донбаської національної академії архітектури й будівництва ДНР" (м.Макіївка). Ці позапланові заходи розпочнуться після закінчення поточної навчальної сесії, яка згідно з графіком завершиться до кінця червня. Такі дії зумовлені недостатнім фінансуванням навчального закладу з боку "ДНР" і наявністю заборгованості з виплати заробітної плати перед усіма співробітниками академії. Вкрай обурений такими заходами викладацький склад планує провести акцію протесту і написати колективну скаргу керівництву "ДНР", - написав він.

Крім того, Тимчук зазначив, що виші, котрі перебувають на підконтрольній "ДНР" території, почали вступну кампанію-2017, яка триватиме до 31.07.2017. Загальна кількість ВНЗ, які беруть участь у кампанії - 18. При цьому, прийом документів до закладів, де потрібні додаткові конкурси, відбуватиметься до 11.07 (у деяких - до 19.07). Заклади середньої профтехосвіти проводять кампанію з 1.07 до 15.08.


"У рамках "Гуманітарної програми возз'єднання народів Донбасу" оголошено, що абітурієнти з підконтрольної Україні частини Донецької області можуть попередню подати копії документів для зарахування на навчання в заклади "ДНР" на їхні електронні поштові скриньки. Одночасно в "міністерстві освіти і науки ДНР" обговорюють низьку кількість студентів у навчальних закладах "ДНР", і можливе скорочення у зв'язку з цим педагогічного складу - остаточне рішення ухвалять за підсумками вступної кампанії", - додав керівник групи ІС.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445976
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRkakJMVEZGMVRrTTRNRmxtVW1jNVF6Wk1lUzlSYzNSSFNEQk1hbEpuZEVNeE1FeDJVbXBJZWxGc1RrTXJNRXd6VVhOa1EzY3dXVVU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору