EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  6602  23

 Податківці викрили групу осіб, які допомагали компаніям ухилятися від сплати податків. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції Полтавської області спільно з прокуратурою викрили діяльність групи осіб, які сприяли підприємствам реального сектора економіки в ухиленні від сплати податків.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено ​​групу осіб, які організували міжрегіональну схему сприяння в ухиленні від сплати податків шляхом безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ за рахунок проведення операцій купівлі-продажу продуктів харчування з використанням реквізитів і банківських рахунків фіктивних підприємств.


Одне з підприємств на власних та орендованих земельних ділянках вирощувало цукровий буряк, з якого виготовляли цукор. Документально відображали його продаж на адресу фіктивних підприємств, зареєстрованих у різних регіонах України, хоча фактично його реалізовували за готівку через підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Крім цього, зловмисники за допомогою фіктивних підприємств за безготівковим розрахунком закуповували цукор на заводах-виробниках. Накопичення придбаної таким чином продукції здійснювалося на складських приміщеннях у Полтаві, звідки її транспортували до місць реалізації на території Полтавської та Дніпропетровської областей. При цьому, операції з купівлі-продажу цукру приватними підприємцями в бухгалтерському та податковому обліку взагалі не відображали.

Унаслідок зазначеної діяльності державному бюджету було завдано збитків у вигляді несплати податку на додану вартість на суму близько 7 мільйонів гривень.


Під час проведених у Полтавській і Дніпропетровській областях обшуків було виявлено та вилучено майже 26,5 тисячі кілограмів борошна, понад 10,3 тисячі кілограмів цукру, понад 1,2 мільйона гривень готівкою, комп'ютерну техніку, п'ять автомобілів, фінансово-господарські документи і чорнові записи. Загальна вартість вилученого становить понад 4,4 мільйона гривень.

Податківці викрили групу осіб, які допомагали компаніям ухилятися від сплати податків 01Податківці викрили групу осіб, які допомагали компаніям ухилятися від сплати податків 02Податківці викрили групу осіб, які допомагали компаніям ухилятися від сплати податків 03

Податківці викрили групу осіб, які допомагали компаніям ухилятися від сплати податків 04

Податківці викрили групу осіб, які допомагали компаніям ухилятися від сплати податків 05

Податківці викрили групу осіб, які допомагали компаніям ухилятися від сплати податків 06

Податківці викрили групу осіб, які допомагали компаніям ухилятися від сплати податків 07

Податківці викрили групу осіб, які допомагали компаніям ухилятися від сплати податків 08

Розслідування кримінального провадження триває.Источник: https://ua.censor.net.ua/p446007
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmRFNURkekJaVEZGMWRFTTBaazVETHpCTU4xRjBUa04zTUZsTVVYVjBReXN3VEV4UmMwTkVVWFpPUjFjd1RIWlNiSFJIUnpCYVlsSnFNM3BSZGs1RGR6QlpXRkpzZEVNNU1FeEVVbWgwUjFjd1dtUTRNRXBVVVhCT1EyZz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору