EN|RU|UK
 Політика України
  1666  9

 "Головування Естонії сприятиме реалізації прагнень українського народу стати повноправним членом європейської сім'ї", - Порошенко

евросоюз

Президент України Петро Порошенко направив лист-подяку та вітання президенту Мальти Марі-Луїз Колейро Прека з нагоди успішного завершення головування Мальти в Раді Європейського Союзу, а також привітав Естонію з початком її головування з 1 липня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

"Незважаючи на численні виклики, з якими зіштовхується європейський проект, завдяки активній участі Мальти та нашій тісній практичній взаємодії ми зуміли досягти історичної віхи в українсько-європейському партнерстві та посилити тверду підтримку ЄС щодо суверенітету та територіальної цілісності України перед російською збройною агресією", - зазначив Порошенко.

Глава держави подякував Мальті за підтримку безвізового режиму для громадян України. Ще однією спільною історією успіху за час головування Мальти в Раді ЄС стала ратифікація Угоди про асоціацію, яка є ключовим кроком у поглибленні політичної асоціації та економічної інтеграції України з ЄС.


Глава держави надіслав також вітання президенту Естонії Керсті Кальюлайд із нагоди початку головування Естонії у Раді Європейського Союзу з 1 липня 2017 року.

Петро Порошенко закликав Естонське головування й надалі зміцнювати відносини України з ЄС, сприяти реформам і підтримувати відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, включно з Кримом. "Ми розраховуємо також на вашу підтримку в напрацюванні наступних амбітних цілей України на європейському шляху", - зазначив Президент.

"Глава держави висловив сподівання, що головування Естонії сприятиме реалізації прагнень українського народу стати повноправним членом європейської сім'ї, що так само відповідає прагненням Естонії як головуючої держави, зберігати відкритість Європи", - сказано в повідомленні.

Читайте також: Політичні відносини між Естонією та Росією "нульові", - прем'єр-міністр Ратас
Источник: https://ua.censor.net.ua/n446103
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEyY3dURVJSZEU1RGQwbE9RMFV3VEV4U1owNURLekJNTDFGMVNIcFJhRTVEZVRCWlJGRjJkRWRDTUV3M1VtcDBRek5tVGtOV01GbElVbWQwUXlzd1RETlNiSFJIVUE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору