EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  3392  92

 США готові допомогти Україні у створенні Міністерства у справах ветеранів, - "Лівий берег"

армия учения военные пехота военнослужащие черные воины морская воин береты

На зустрічі Петра Порошенка з міністром оборони США Джеймсом Меттісом було заявлено про необхідність створення Міністерства ветеранів України та підтримки цього процесу з боку США.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua, про це стало відомо з джерела, близького до Білого дому.


Підтримка процесу створення Міністерства у справах ветеранів в Україні висловлена ​​також в офісі Комітету Сенату США із зовнішньої політики, а також із боку членів Сенату США Роя Бланта, Бенджаміна Кардіна, Джин Шахін і Роберта Портмана. Про це стало відомо від учасників делегації Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів та інвалідів, яка відвідала Вашингтон на цьому тижні.

"Підтримку з боку США в організації ефективної системи турботи про українських ветеранів я вважаю таким же пріоритетом, як і надання Україні летальної зброї", - заявив Олександр Третьяков, голова Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів та інвалідів.

Турбота про ветеранів є важливим елементом мотивації збройних сил і боєздатності армії.

"Стандартом США в турботі про ветеранів є те, щоб кожен ветеран отримав належні йому привілеї і зміг скористатися всіма правами. Якщо хоча б один ветеран не отримав або отримав невчасно, це вже погано", - зазначає Гліб Загорій, член Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів та інвалідів.


Зараз в Україні діє 19 суб'єктів із забезпечення реалізації прав на пільги та інші державні гарантії ветеранів. З огляду на кількість цих відомств, надзвичайно важко проконтролювати потік коштів, що виділяються на соціальну підтримку цієї категорії громадян. Зосередження матеріальної бази в одному міністерстві краще забезпечить цільове використання коштів і одночасно контроль за їхнім витрачанням.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n446115
VEhrNGRrdzVRM2t3VEZoU1ozUkRNVEJaUkZGelRrTTVNRXhvT0RCTUwxSnNkRU13TUZsTVVtZE9RelF3VEhwUmRYUkRkMlpPUTJnd1MycFJhMEU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору