EN|RU|UK
 Політика України
  10321  332

 Роботодавців зобов'яжуть працевлаштовувати людей віком від 45 років, - Рева

пенсия пенсионеры бабки бабушка бабушки старики старые бабули пожилые старушки

В Україні роботодавців зобов'яжуть передбачати робочі місця для людей віком від 45 років. Зобов'язання планується накласти на підприємства, в яких значаться як мінімум 8 найманих працівників.

"Що стосується гарантій людям, людям передпенсійного віку, в законі передбачили обов'язок всіх роботодавців, які використовують найману працю, чисельністю від 8 працівників і більше, обов'язково передбачати місця для людей віком від 45 років. Механізми контролю за цим будуть прописані і право контролю буде передано державній службі праці, тим органам, які здійснюють контроль за дотриманням законодавства про працю", - повідомив міністр соцполітики Андрій Рева в інтерв'ю "Радіо Свобода", передає Цензор.НЕТ.

Що стосується необхідного для виходу на пенсію в 60 років стажу, то, як зазначив Рева, ті, у кого його немає, отримуватимуть спеціальну державну допомогу до того часу, поки їм не почнуть здійснювати пенсійні виплати. "Тобто всі, у кого є 15 років страхового стажу, але немає 25, вони будуть звертатися до органів соціального захисту населення, і їм буде призначатися ця допомога", - сказав міністр.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 4 з 4
  <<<1 2 3 4
  Сторінка 4 з 4
  <<<1 2 3 4
   
   
   
   
   
   вгору