EN|RU|UK
 Політика України
  5307  23

 У російських військових на Донбасі вилучають документи, що підтверджують їхнє громадянство, - розвідка

разведка

Російське окупаційне командування вживає заходів щодо приховування участі громадян Російської Федерації в бойових діях на окупованій території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони на сторінці в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Згідно з розпорядженням командувача 1 АК (Донецьк) у частинах і підрозділах корпусу здійснюється вилучення особистих документів у військовослужбовців ЗС РФ та найманців - громадян РФ, які підтверджують їхнє громадянство. Одночасно з цим штаб 2 АК (Луганськ) здійснює збір інформації щодо особистих даних військовослужбовців, які проходять службу в розвідувальних підрозділах корпусу. Зокрема, кількості особового складу та приналежності його до підрозділів ЗС РФ з метою недопущення витоку службової інформації", - сказано в повідомленні.

Також, згідно з даними розвідки, офіцерами тактичної ланки 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК та 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК з метою власного збагачення здійснюється приховування від вищого командування реальної чисельності військовослужбовців.

"Зокрема, в окремих військових частинах заведена подвійна документація з обліку особового складу. Грошове утримання загиблих бойовиків ("мертвих душ") привласнюється командирами та частково розподіляється серед наявного особового складу у вигляді преміювання, з вимогою нерозголошення вказаного", - повідомляє ГУР.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору