EN|RU|UK
 Політика України
  2634  64

 Росія намагається створити керований хаос на міжнародній арені, - Климпуш-Цинцадзе

климпуш-цинцадзе

Російська Федерація прагне підірвати існуючий світовий порядок і всю систему міжнародних правових відносин.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе сказала під час проведення 95-го семінару Роуза-Рота у Києві.

"Головна мета Росії полягає саме в тому, щоб не дати нам бути успішними, для того, щоб знищити нас будь-яким способом, вона не зупиниться на цьому шляху", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Також вона підкреслила, що виклики безпеки України ніякої таємниці не становлять.

"Це починаючи з озброєної, військової агресії Російської Федерації проти України, торгової агресії, транзитної агресії, енергетичної агресії, з незаконної, нелегальної спроби позбавлення України Криму, з нарощування військової присутності в Криму і нарощування військової присутності по периметру кордонів України, терористичних атак, кібертероризму, пропагандистських кампаній - всі ці речі, на жаль, є частиною нашого життя", - заявила Климпуш-Цинцадзе.

При цьому, вона вважає, що ці виклики не є виключно викликами для України, а для всього регіону і всього світу.
"Адже Росія точно не має на меті виключно повернення впливу на країни (колишнього) Радянського Союзу або країни Варшавського договору. Вона просто прагне підірвати існуючий світовий порядок і всю систему міжнародних правових відносин. Вона зацікавлена в тому, щоб створити так званий керований хаос на міжнародній арені", - заявила Климпуш-Цинцадзе.

Вона переконана, що Росія не може реалізувати свої амбіції, тому що вона побудована на неефективній економічній моделі і на застарілих формах державного управління.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору