EN|RU|UK
 Економіка
  20374  120

 Індекс інвестиційної привабливості України зріс до максимуму за останні шість років. ДІАГРАМА

За версією топ-менеджерів компаній-членів Європейської бізнес-асоціації, індекс інвестиційної привабливості України продемонстрував рекордне зростання з 2011 року.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

За останніми даними, показник помітно зріс і становить 3,15 балів за 5-бальною шкалою. У минулому році індекс становив: 2,88 і 2,85 бала - в червні і грудні відповідно. Останній раз відмітка індексу перетинала кордон в 3 бали лише в кінці 2011 року.

Індекс інвестиційної привабливості України зріс до максимуму за останні шість років 01

Також читайте: Корупція та слабка судова система, - посол Нідерландів про ключові перешкоди для інвестицій в Україну

Європейська бізнес-асоціація провела опитування серед керівників 142 найбільших міжнародних і українських компаній. Результати опитування показали, що негативні настрої бізнесменів не зникли, але ослабли.

Серед позитивних змін респонденти виділяють відкритість державних даних, поступову дерегуляцію, помітний розвиток електронних сервісів, спрощення процедури отримання дозвільних документів на будівництво, мораторій на перевірки, ослаблення валютного контролю, введення інституту приватних виконавців тощо.

Серед пріоритетних проблем, які потребують особливої уваги з боку влади, бізнес назвав три незмінні позиції: боротьба з корупцією, судова реформа і земельна реформа.

Деякі з опитаних серед негативних чинників відзначили повільний темп реформ, високі ставки кредитування бізнесу, конфлікт на сході, бюрократію, контрабанду і тіньову економіку.
Європейська бізнес-асоціація - неурядова організація, що об'єднує понад 900 європейських, міжнародних та вітчизняних компаній, які працюють в Україні. Ініціатором її створення була Європейська Комісія.

Основною метою організації є налагодження стосунків європейського бізнесу з представниками влади в Україні для співпраці щодо створення сприятливих умов ведення бізнесу та залучення прямих іноземних інвестицій в економіку держави.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n446306
VEhrNGRrdzVSMWN3VEROUmMzUkRNVEJaU0ZKbmRFTTBNRmxpVW14MFIxaG1Ua2RCTUV4WVVYVmtSME13VEdwUmRtUkRlbVpPUXpFd1RISlJkblJET1RCTU4xRjJUa2RYTUV4eVVYTkllbEZvVGtONU1GbEVVWFowUXk4d1RFRTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору