EN|RU|UK
 Політика України
  9134  95
Матеріали за темою:

 Питання приєднання України до НАТО стоїть гостро, як ніколи раніше, - Горбулін

горбулин

Питання приєднання України до системи колективної безпеки зараз стоїть як ніколи гостро, оскільки виключно партнерські відносини з НАТО не вирішують проблеми протистояння новим загрозам.

Про це заявив директор Національного Інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін, виступаючи на урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного договору, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Останні події доводять, що виключно партнерські відносини з НАТО принципово не вирішують для України проблеми ефективного протистояння новим загрозам. Тому сьогодні і для української влади, і для українського суспільства питання приєднання України до системи колективної безпеки стоїть гостро, як ніколи раніше", - сказав Горбулін.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Європа досі не вірить у те, що Росія намагається її дестабілізувати, - Горбулін

Він додав, що саме в такому контексті потрібно розглядати прийняття Верховною Радою змін до двох законів, які визначають вступ України в НАТО стратегічною метою держави.

Горбулін зазначив, що відтепер поглиблення співпраці України з НАТО з метою отримання членства в організації, а не просто досягнення необхідних для цього критеріїв стає для нас одним з основних державних завдань.

Водночас, зазначив він, ми прекрасно усвідомлюємо, що це рішення парламенту про визначення вступу в Альянс стратегічною метою держави не означає набуття Україною членства в НАТО вже завтра.

"Приєднання до Альянсу - це довгий шлях, і кожен крок вимагатиме від нас величезної напруги. Це стосується не просто реформ і не просто дипломатичних зусиль. Головну роботу над помилками має зробити українське суспільство і його керівництво. Але частину аналогічної роботи повинні виконати й деякі окремі держави-члени НАТО", - переконаний Горбулін.

Також читайте: Партнери з країн НАТО готові до союзу з Україною, - Парубій
Источник: https://ua.censor.net.ua/n446337
TUZsUVVYVjBSMEV3VEVSU2JEbERPVEJNUVhRd1RETlJjMDVIUXpCTU5IWk1PVU5VTUV3M1VtZE9RM2d3V1ZCUmRUbEhWekJNTUhaTU9VTmtNRXBFVVc5MFEyVT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору