EN|RU|UK
 За кордоном
  17307  37

 Відтік іноземних інвестицій із Росії досяг максимуму за 3,5 року. ДІАГРАМА

диаграмма

З кінця лютого до кінця червня іноземні інвестори вивели з російських акцій понад $1,6 млрд. Це максимальний відтік за останні 3,5 року.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Коммерсантъ, дані Emerging Portfolio Fund Research (EPFR) свідчать, що іноземні інвестори й далі скорочують вкладення в фонди, орієнтовані на російський фондовий ринок. За оцінками видання, заснованих на даних "Ренесанс Капіталу", обсяг коштів, виведених із таких фондів за тиждень, що закінчився 28 червня, перевищив $83 млн. Майже безперервний відтік іноземних інвестицій із російського ринку триває з кінця лютого. В цілому за чотири місяці він перевищив $1,6 млрд.

Більший обсяг коштів було виведено тільки з Китаю ($4 млрд), але розмір цього ринку істотно більший за російський.

Відтік інвесторів пов'язаний із нереалізованими очікуваннями щодо зближення США і Росії, загостренням корпоративного конфлікту між "Роснафтою" і АФК "Система", а також падінням цін на нафту.


Більший обсяг коштів російські фонди втрачали тільки 3,5 роки тому. Тоді інвестори були стурбовані діями Федеральної резервної системи США щодо згортання монетарних стимулів, а також низькими темпами зростання економік країн, що розвиваються, зокрема і російської. Із серпня 2013 роки за сім місяців майже безперервного відтоку інвесторів російські фонди втратили $2,47 млрд, а всі фонди, орієнтовані на ринки, що розвиваються, втратили понад $44 млрд.

Відтік іноземних інвестицій із Росії досяг максимуму за 3,5 року 01

(Діаграма видання "Коммерсантъ")Источник: https://ua.censor.net.ua/n446390
TUZsVVVteDBRemt3VEVSUmRtUkhRakJNTjFGemRFTjNTVTVETmpCTVJGSm5kRU4zTUZsSVVtZDBSMEV3VERkU2FFNURkMGxPUjBSSlRrZEJNRXczVW1ka1IxY3dXbU4yVEhrNGRqQmFZbEYyWkVONU1FeFlVbWRrUjBNd1RHcFNhSFJIVnpCYVpEZ3dUSEpSYzA1REx6QmFZbEpuZEVOM01FeDBPREJNVEZKc2RFTXdNRmxNVW14MFF6Wm1Ua05uTUV3M1VtZGtSMWN3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору