EN|RU|UK
 Політика України
  4735  45

 Довгий просить регламентний комітет зняти з нього недоторканність

Народний депутат Олесь Довгий звернувся до членів регламентного комітету Верховної Ради з проханням зняти з нього депутатську недоторканність. Про це він заявив сьогодні під час засідання комітету, на якому розглядається подання Генерального прокурора про надання згоди на притягнення Довгого до кримінальної відповідальності.

Про це повідомляють "Українські новини".

"Як відповідальний і послідовний політик я звертаюся до колег по парламенту з проханням підтримати зняття з мене депутатської недоторканності, незважаючи на очевидний особистий мотив і застосування вибіркового правосуддя. Зняття недоторканності - це єдиний шлях до того, щоб довести свою правоту в суді, поставити крапку в цій справі раз і назавжди, перегорнувши сторінку 10-річної давності, а також мати право дивитися чесно в очі народу України і виборцям, які мене підтримали і підтримують сьогодні", - заявив Олесь Довгий .

Народний депутат також зазначив, що "позиція будь-якого політика, який голосував за зняття депутатської недоторканності, а також мав вказаний пункт у своїй передвиборчій програмі, повинна бути послідовною".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n446430
VEhrdlVXeE9ReXN3VEV4UmN6bEROREJNYTNaTU9VTTVNRXhZVVhST1F5c3dXVXhSZG5SSFFUQk1jbEZ6VGtNNU1Fd3pVbXgwUjBJd1dVeFNha2g2VVd0MFEyYz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору