EN|RU|UK
 Політика України
  2740  92

 "Ми маємо справу з вибірковим правосуддям: чому, скажімо, проти Лещенка немає такої само справи", - Дейдей

дейдей

Народний депутат (НФ) Євген Дейдей готовий відповісти за кожен пункт своєї електронної декларації.

Про це він заявив у коментарі Цензор.НЕТ.

"Я готовий за кожен пункт своєї декларації відповісти. Але те, що вони зараз намагаються "повісити" на мене незрозуміло які гроші ... Ми маємо справу з вибірковим правосуддям: чому, скажімо, проти Лещенка немає такої само справи? У нього на 5,5 мільйонів займ! (...) Так це вибіркове правосуддя! Є 2 прецеденти, але щодо одного подання є, а щодо іншого - ні! Поясніть, це як називається? (...) Так фактажу ж недостатньо! За що? Мало, чи що, інших прецедентів? Де мільярди розкрадені? Кого знайшли - найбільш злого корупціонера? Це ж фу, ганьба взагалі справді!" - сказав він

Детальніше читайте статті Євгена Кузьменка "Перший млинець - Дейдеєм".

Нагадаємо, 3 липня регламентний комітет Ради розглянув подання Генпрокурора Юрія Луценка про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України (НФ) Євгенія Дейдея. За словами Генпрокурора: "Доходи Дейдея і його дружини становлять 1,44 млн грн, а майна придбано на 6,39 млн грн. Цей факт підпадає під ознаки незаконного збагачення". Дейдей у відповідь заявив: "Доказова база зовсім не аргументована. Це фейк".

За результатами засідання комітет не рекомендував Раді знімати з Дейдея недоторканність: "Подання ГПУ є недостатньо обґрунтованим". Своєю чергою, Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що ГПУ повторно направить подання на зняття недоторканності з Дейдея в Раду. Голова парламентського комітету Павло Пинзеник, коментуючи це рішення зазначив, що обмежувати депутатську недоторканність поки рано через низьку правову культуру правоохоронних органів.

  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору