EN|RU|UK
 Політика України
  4449  49

 "Потрібно розсекретити закупівлі для армії за прикладом США", - Єгор Соболєв розповів про закриті слухання щодо зв'язку для армії

соболев

Глава Комітету ВР з питань протидії корупції Єгор Соболєв розповів, які проблеми обговорювалися за закритими дверима на слуханнях очолюваного ним комітету щодо закупівлі засобів зв'язку для української армії.

Про це він розповів після слухань Комітету кореспонденту Цензор.НЕТ.

При цьому він заявив, що не буде розкривати всю інформацію, бо вона є секретною. Але, за його словами, військові керівники визнають, що кращими засобами зв'язку є американські радіостанції Harris, бо вони мають кращу якість і захист.

"Але біда в тому, що Harris не дає хабара. І американський уряд переслідує як інші держави, так і інші компанії, якщо вони замішані в корупції. Я думаю, що це причина того, чому ці радіостанції не купуються", - сказав Соболєв.

Глава комітету заявив, що за підсумками слухань комітету була досягнута домовленість, що засоби зв'язку і ізраїльського, і турецького виробників потраплять найближчим часом в окремі підрозділи українських військ, де будуть використовуватися солдатами.

"За результатами цього випробувального періоду буде складено аналіз, експертизу. Я попросив, щоб членів нашого комітету й інших представників парламенту залучали в ці підрозділи (як спостерігачів), для того, щоб ми мали повну інформацію від народних депутатів про те, як себе показали ці радіостанції", - заявив він.

Соболєв також закликав оновити законодавство щодо оборонного бюджету. Тобто розсекретити закупівлі для армії за прикладом Сполучених Штатів Америки.

"У них всю інформацію фактично можна отримати на сайті. Просто заходиш і дивишся, хто, що, за скільки і для чого купив. І так само формується бюджет - дуже відкрито і ясно, що США збираються закупити. Це для нас дуже хороший приклад. Ця радянська секретність ні до чого, крім корупції, більше не призводить і нічого вона не рятує", - вважає він.Источник: https://ua.censor.net.ua/n446474
VEhrdlVXOWtReXN3VEVoUmRuUkROekJhVkZGemFVUlJhRTVEZWpCTU4xSm5RemgyTUV4bVVYTnBabEpxT1VNek1FdzNVWFZ1ZWxGMWRFTXJNRXg2VW14MFIwTXdURmhTWjJjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору