EN|RU|UK
 Політика України
  910  65

 Україні потрібно створити сильну судову систему, щоб залучити інвестиції, - посол Великої Британії Гоф

суд правосудие судебная

Українська влада повинна продовжувати процес боротьби з корупцією і побудувати сильну судову систему для залучення інвестицій у країну.

Про це заявила посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Я можу сказати, що Сполучене Королівство продовжуватиме торгівлю з Україною - ми хочемо побудувати торгові та інвестиційні відносини. І найкраще, що ми можемо зробити зараз, щоб підтримати це, - це створити сильні інститути, зокрема судову систему, і боротися з корупцією, оскільки найбільшою перешкодою для британських інвесторів, які приходять в Україну або торгують з Україною, є те, що вони переймаються, що не буде забезпечене справедливий судовий розгляд, оскільки судова система слабка", - сказала вона.

За словами дипломата, корупція також є проблемою. "Інвестори з'являться, якщо вони побачать прозорий і чесний процес і рівність всіх перед законом", - підкреслила посол.

Дж.Гоф наголосила на необхідності продовження реформ в тому числі і для подальшого надання Україні міжнародної підтримки.

"Продовження реформ і боротьба з корупцією залишаються життєво важливими не тільки в плані подальшої міжнародної підтримки, але і для тих людей, які три роки тому вийшли на Майдан, щоб вимагати змін у цій країні", - додала посол.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору