EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  9298  8

 Третейський суд у Гаазі визнав юрисдикцію за позовом "Укрнафти" проти Росії

суд в гааге третейский

Постійний третейський суд у Гаазі прийняв рішення про юрисдикцію у справі за позовом "Укрнафти" проти Російської Федерації.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Суд також прийняв рішення про юрисдикцію у справі за позовом компанії "Стабіл" і десяти інших осіб проти РФ.

"26 червня 2017 року внаслідок проведення обговорень склад арбітражу одноголосно виніс рішення про юрисдикції щодо двох вищезазначених справ", - ідеться у повідомленні.

Планують, що найближчим часом склад арбітражу дасть процесуальні вказівки для наступної фази. У суді повідомили, що дві вищезгадані справи були відкриті за позовом проти Російської Федерації 3 червня 2015 року.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Міжнародний суд ООН визначив графік розгляду справи України проти Росії

"Позивачі заявляють, що РФ порушила свої зобов'язання, які випливають з українсько-російського ДІД (двостороннього інвестиційного договору), шляхом вжиття заходів з початку квітня 2014 року, які перешкоджали їх інвестиціям в автозаправні станції, розташовані в Криму, і в кінцевому підсумку призвели до експропріації цих інвестицій", - ідеться в повідомленні.

Нагадуємо, що ПАТ "Укрнафта" ініціювала арбітражний розгляд проти Росії в Постійному третейському суді в Гаазі в зв'язку з незаконним захопленням автозаправних станцій компанії на території Кримського півострова.

Також читайте: Україна подасть пояснення за позовом про порушення РФ Конвенції ООН із морського права до лютого 2018 року
Источник: https://ua.censor.net.ua/n446510
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsSFFqQlpVRkYwU0hwUmJ6bEROakJaUkZGMlpFTjNNRmxVVW1kMFEzZG1Ua05VTUV4RVVYTk9RM293VEVJNE1FdEVVWFowUjBJd1dtSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору