EN|RU|UK
 За кордоном
  14090  166

 Колективне читання Біблії в Росії прирівняли до мітингу

церковь религия школа харьковщина

Колективне читання Біблії в Росії потрібно узгоджувати з владою, оскільки необхідно гарантувати безпеку громадян.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Ведомости, про це заявив уповноважений Росії при Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) Михайло Гальперін, відповідаючи на питання ЄСПЛ.

У 2014 р. лідера групи євангельських християн Олексія Коляснікова оштрафували за колективне читання Біблії в сочинському кафе без попереднього узгодження з органами влади. ЄСПЛ цікавився, чи не слід розцінювати цей факт як порушення прав людини.

У меморандумі Росії за підписом Гальперіна зазначено, що Колясніков не зареєстрував релігійну групу, а проведення проповіді без узгодження порушує інтереси "відвідувачів, які стають мимовільними учасниками". Чиновник вважає, що в кафе відбувався саме публічний захід, використовували аудіоапаратуру, тому організатор мусив повідомити органи влади. За його словами, віряни можуть вільно збиратися, але це право не є абсолютним і може бути обмежене за необхідності для захисту основ конституційного ладу й гарантування безпеки.


Адвокат міжнародної правозахисної групи "Агора" Олександр Попков розповів, що Коляснікову довелося припинити свою пастирську діяльність через переслідування.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n446548
VEhrNGRrdzVRemd3V21KU1ozUkROREJNTTFGek0zcFJkamxIUVRCTVJGRnpkRU4zU1U1RE56QlpOMUYwVGtNME1Fd3pVWFZJZWxKb1pFZEJNRXhxVW1ka1IwTXdUR3BTYWpsRE9UQk1hRGd3UzBSUmRuUkhRakJhWWxKcWR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору