EN|RU|UK
 Політика України
  2942  29

 Марина Порошенко і Валентин Резніченко презентували освітній проект для дітей з особливими потребами

4 липня в Києві Марина Порошенко і голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко презентували проект ресурсної кімнати для особливих дітей у рамках ініціативи першої леді країни щодо впровадження інклюзивної освіти в Україні.


Проект було розроблено архітекторами з Дніпра за ідеєю і технічним завданням Фонду Марини Порошенко.

Ресурсні кімнати - це спеціальні класи для дітей з особливими потребами, які обладнані всім необхідним для повноцінного навчання та соціалізації таких учнів. Тут діти можуть відпочивати разом з асистентом педагога, корекційним педагогом чи батьками.

Такі кімнати підходять не тільки для дітей з аутизмом, але і з іншими ментальними порушеннями і навіть для звичайних дітей, що зазнають труднощів у засвоєнні шкільної програми, адаптації до шкільних вимог або умов. Вони зручні і для вчителів, що робить процес включення особливих дітей в повноцінне навчання легким і комфортним.

Марина Порошенко і Валентин Резніченко презентували освітній проект для дітей з особливими потребами 01

Проект, ініційований Мариною Порошенко, буде впроваджений у всіх школах, які приєдналися до цієї ініціативи. І Дніпропетровська область - один з п'яти пілотних регіонів України, де механізми інклюзивної освіти вже впроваджуються.

"Попри ті труднощі, які зараз переживає країна, ми намагаємося залишатися людьми і піклуватися про тих, хто в силу страшних життєвих обставин вимагає до себе особливого ставлення й особливих умов. У нашій країні не повинно бути знехтуваних, забутих, нікому не потрібних дітей. І ми зробимо все, щоб кожен із них відчував себе щасливим і потрібним", - підкреслив Валентин Резніченко.

Після включення Дніпропетровської області в проект Марини Порошенко кількість дітей з особливими потребами, які навчаються в звичайних школах області зросла з 276 у минулому навчальному році до 399 вже з 1 вересня. З 5 липня почнеться ремонт і обладнання ресурсної кімнати в Петриківській опорній школі на Дніпропетровщині, реконструкція якої була розпочата місяць тому. Планується, що ресурсна кімната в цій школі буде відкрита 1 вересня.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n446572
VEhrdlVXOU9RekV3VEdaUmRtUkhWekJaWmxGMFpFTTVNRXh5VVhadWVsRnVPVU1yTUZsRVVYWjBSMGt3VEZoUmRtUkROakJNTkdjd1NucFJjMDVIUVRCTWFsRjJaRU4zVEhrdlVYWjBSMEl3VEV4U2JIUkhRekJNUWpnd1RGUlNiSFJIUXpCTVp6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору