EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  8286  106

 Парламентська асамблея ОБСЄ може визнати РФ окупантом Криму і частини Донбасу - проект резолюції

минск

У проекті резолюції комітету з політичних питань Парламентської асамблеї ОБСЄ Російська Федерація визнається окупантом, автори документа закликають Росію скасувати анексію Криму і дотримуватися домовленостей щодо Донбасу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Комітет з політичних питань і безпеки ПА ОБСЄ підготував для розгляду на Парламентській асамблеї резолюцію "Зміцнення взаємної довіри і співпраці заради миру і процвітання в регіоні ОБСЄ". У проекті, серед іншого, визнається, що "певні райони Донецької і Луганської областей" перебувають під контролем "російських гібридних сил", - йдеться в повідомленні.

У проекті резолюції ПА ОБСЄ також закликають Російську Федерацію "як державу-окупанта" забезпечити безперешкодне пересування СММ ОБСЄ по території Криму, а також заявляють про підтримку Мінського протоколу і Мінського меморандуму щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Крім цього, в проекті резолюції сторони конфлікту закликають до відведення великокаліберної зброї і надання можливості гуманітарним місіям здійснювати свою діяльність на Донбасі.

Депутати ПА ОБСЄ в підготовленому проекті резолюції закликають Росію припинити окупацію Донбасу і Криму і декларують "повагу до закріплених у Гельсінському завершальному акті принципів непорушності кордонів і територіальної цілісності, мирного врегулювання суперечок, рівноправності і самовизначення народів", а також закликають Росію "утриматися від агресивної практики і скасувати рішення про незаконну анексію Автономної Республіки Крим".

Як повідомляв Цензор.НЕТ, сьогодні в Мінську відкривається 26-та сесія Парламентської асамблеї ОБСЄ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n446585
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoUmREbERLekJNZGxKcWRFZEhNRnBpVW1vemVsRjJUa2RYTUV3elVtZGtSMDB3VEhKU2JHbEVVbWM1UTNvd1REZFJkRTVETkdaT1EyVXdTa2hSYjJSRFJXWk9RMk13V21KUmRtUkhRakJaZWxGMWJucFJiRTVES3pCTU0xRnpaRU4zTUZsRlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору