EN|RU|UK
 Політика України
  4259  24

 Гройсман для WSJ: Єврокомісія підтвердила, що ми вийшли на безпрецедентний рівень змін

гройсман

В Україні відбуваються позитивні зміни, і, незважаючи на непрості випробування, Кабінет Міністрів продовжує здійснювати необхідні реформи для поліпшення життя громадян.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це написав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман в авторській колонці для Wall Street Journal.

"Коли я став Прем'єр-міністром у квітні 2016 року, наше головне завдання було стабілізувати ситуацію в країні. Нам потрібно було якомога швидше встановити нові прозорі правила в багатьох сферах - боротьбі з корупцією, створенні сприятливого ділового клімату, - зазначив Глава Уряду. - Ми працювали багато. І цифри це доводять. Після 17% падіння в 2014-2015 роках у 2016 році ВВП зріс на 2,3%. Минулорічна доповідь Європейської комісії стверджує, що ми вийшли на безпрецедентний рівень змін, і продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом за програмою реформ обсягом 17 млрд дол. також доводить це".

Читайте також: Гройсман прибув із візитом у Велику Британію


Глава Уряду підкреслив, що перетворення не даються легко, втім, головний принцип роботи - залишатися прозорими й відкритими в обговоренні й ухваленні будь-яких рішень. Так було з рішенням про встановлення ринкової вартості газу для всіх користувачів - на рік раніше, аніж цього очікував МВФ, так було із зобов'язанням всіх держструктур використовувати систему електронних закупівель, яка отримала чимало міжнародних нагород.

"Ми пишаємося нашими досягненнями і встановлюємо п'ять ключових пріоритетів, які плануємо досягти до 2020 року, - відзначив Володимир Гройсман. - Завдання - прискорювати економічний ріст задля розвитку бізнесу, створення нових робочих місць, підвищення зарплат; встановлювати ефективні правила державного управління та використання державних коштів; боротися з корупцією; підвищувати рівень безпеки та задовольняти потреби громадян у охороні здоров'я".

Також читайте: Олігархи щодня протистоять процесу реформ в Україні, - Мінгареллі

Прем'єр-міністр впевнений, що досягнення означених цілей відкриє нові перспективи й можливості для України. Він нагадав, що Україна - член Світової організації торгівлі, між Україною та ЄС діє Угода про зону вільної торгівлі та безвізовий режим пересування, невдовзі на повну силу запрацює режим вільної торгівлі з Канадою. Окрім того, при Кабінеті Міністрів створено Офіс супроводження інвестицій, а нещодавно Європейська бізнес-асоціація, яка об'єднує великі компанії, що працюють в Україні, оприлюднила Індекс інвестиційної привабливості держави - найвищий за останні 6 років.

"Обсяг прямих іноземних інвестицій минулого року становив 4,41 млрд дол., це на 17% вище за показник 2015 року, - зазначив Глава Уряду. - Україна має велике майбутнє. Спільно з міжнародними партнерами ми досягнемо його. І цього четверга, 6 липня, ми матимемо можливість розширити коло підтримки - завдяки великому форуму, присвяченому питанням реформ в Україні", - зазначив глава Кабміну.Источник: https://ua.censor.net.ua/n446588
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhSa1F6WXdURGRSZG1SREt6Qk1lbEpzZEVNMk1FeENPREJaUkZGMFpFZEZNRXczVW1kT1F6Z3dUR2c0TUVweVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору