EN|RU|UK
 Політика України
  1741  13

 Прокуратура перевірить можливу наявність в "Охматдиті" прострочених ліків, - Луценко

лекарства

Органи прокуратури перевірять можливу наявність у Національній дитячій спеціалізованій лікарні (НДСЛ) "Охматдит" прострочених лікарських препаратів, заявляє Генеральний прокурор Юрій Луценко.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Слідчі нещодавно дійсно отримали інформацію про те, що в "Охматдиті" на зберіганні в певному відділенні є велика кількість прострочених ліків, які ніхто не заміщає", - сказав Луценко журналістам у середу в Києві.

У цьому контексті він повідомив, що протягом останніх 7-10 днів органи прокуратури намагаються встановити, чи відповідає дійсності ця інформація. "Якщо ця інформація буде встановлена, то будуть ознаки певних кримінальних правопорушень, яким, звичайно, ми дамо оцінку", - запевнив Генпрокурор.

Разом з тим, він підкреслив, що цей факт жодним чином не ставить під сумнів ні необхідність прозорих міжнародних закупівель, ні саму реформу охорони здоров'я.

В цілому, кажучи про порушення в системі охорони здоров'я, Ю.Луценко нагадав, що ще в кінці минулого року Генпрокуратура разом із МВС почала розслідування обставин закупівель лікарських препаратів Міністерства охорони здоров'я.

"Я як громадянин підтримую пані Супрун (в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун - Ред.) в тому, що вона намагається поміняти систему охорони здоров'я, зробити її прозорою та ефективною ... Після перевірки 80% звинувачень, які звучали в запитах народних депутатів, відпали ... Юридично немає ніяких порушень", - розповів Генпрокурор.

"На початок цього року у нас було два питання: питання до двох державних підприємств-перевізників ліків у частині обґрунтованості їхніх тарифів, і друге питання - щодо можливого надходження в ході міжнародних поставок прострочених ліків. Пані Супрун сказала мені про те, що всі міжнародні постачальники ліків взяли на себе зобов'язання в разі закінчення терміну придатності ліків заміщати їх новими препаратами, непростроченими", - додав Ю.Луценко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n446622
VEhrdlVXMDVSMFF3V1dKUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXgyVW14MFF6WXdUR2c0TUVwUVVXNDVRMnBtVGtObE1FdFlVVzVPUTFFd1MweFJiRTVEV1RCTFNUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору