EN|RU|UK
 За кордоном
  5396  67

 Маргвелашвілі: Росія діє за середньовічною логікою - якщо в мене є зброя, в мене є влада

маргвелашвили

Російська Федерація діє за середньовічною логікою, вважаючи, що може "створювати складності" іншим країнам, якщо має зброю.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Грузия Online", про це заявив президент Грузії Георгій Маргвелашвілі.

При цьому президент зазначив, що Росія використовує цілеспрямовану політику для підриву єдності Грузії, і миритися з цим неприпустимо.

"У цього положення є кілька компонентів. Перший - це Російська Федерація, яка в XXI столітті одночасно намагається бути глобальним політичним гравцем, намагається бути серед великих країн, які обумовлюють порядок на нашій планеті, і в той же час тут же, на території Європи, в Грузії діє зовсім за середньовічною логікою, де ставлення таке - якщо в мене є зброя, в мене є влада, в мене на твоїй території розміщені військові частини, я кожен день буду створювати тобі складності, твоїх громадян, які ні в чому не винні, я буду щодня гнобити.

Це та середньовічна логіка, від якої людство давно відмовилося. У Російської Федерації одна риторика, ми повинні спостерігати, добре вивчити, що кажуть росіяни - вони кажуть нам дуже болюче, щоб ми прийняли реальність. Ця цілеспрямована політика покликана підірвати нашу стабільність, єдність, і повну неприйнятність окупації Грузії", - заявив президент Маргвелашвілі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Росія пересунула "кордон" Грузії з Південною Осетією в бік Грузії, - місцева влада
Источник: https://ua.censor.net.ua/n446633
VEhrdlVXNU9RM2N3V1VSUmN6bERlVEJNV0ZGMU9VTjNNRmxxVVhOMFIxY3dUSFpTYkdrNGRqQktVRkpuVGtkRU1FeG1VbXgwUjFBPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору