EN|RU|UK
 За кордоном
  1130  3

 Європарламент схвалив створення прокуратури Євросоюзу

евросоюз

У Європейському Союзі з'явиться власна прокуратура. Відповідне рішення ухвалили в Страсбурзі в середу, 5 липня, депутати Європарламенту. Передбачається, що нова структура, в роботі якої братимуть участь 20 країн-членів ЄС, почне роботу в 2020 році.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю.

В її завдання увійдуть боротьба з багатомільярдним транскордонним шахрайством у фінансовій сфері, зокрема корупцією, відмиванням грошей і шахрайством з європейськими фінансовими коштами. За даними Єврокомісії, тільки від транскордонного шахрайства з ПДВ економіка ЄС зазнає збитків у розмірі 50 млрд євро.

Розслідування фінансових злочинів і винесення вироків традиційно входить в обов'язки національних інститутів прокуратури. Дебати про створення загальноєвропейської прокуратури йшли протягом багатьох років, оскільки не всі 28 країн ЄС були згодні передати повноваження національних органів юстиції структурі Євросоюзу.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n446636
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRuUkROakJaVUZKblRrTjNNRmxNVW1jNVIwRXdURUk0TUVsVVVYTjBSMEV3VERkU1oyUkRLekJaTjFGME0zcFJhRTVEZVRCWlJGRjJkRU12TUV4RVVtZE9RemN3VEVSUmRrNURNVEJNTTFKblp6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору