EN|RU|UK
 Суспільство
  5964  20

 "Відділ розслідувань кримінальної поліції не вільний від корупції", - екс-голова Нацполіції Деканоідзе

деканоидзе

Каменем спотикання в реформі поліції в Україні стала реформа кримінальної поліції.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявила колишня голова Національної поліції Хатія Деканоідзе в інтерв'ю "Укрінформу".

"Відділ розслідувань кримінальної поліції не вільний від корупції з двох причин. По-перше, ми не маємо достатньо тарифних ставок для працівників цього відділу. По-друге, безкарність і розуміння, що вищі чиновники не намагаються змінити правила гри у сфері проведення розслідувань. Тому реформа поліції, створення фінансової поліції є дуже важливими. І треба пам'ятати, що в оплаті уряд ніколи не зможе позмагатися з криміналітетом. Тому важливо для кожного офіцера міняти ментальність, знати, що за корупцію буде неминуче покарання. А скільки людей в Україні відбуває термін за корупційні дії?" - сказала вона.

"Ми змінили поліцію, маємо близько 50 тисяч нових людей, але подивіться на керівництво кримінальної поліції в областях. Воно те саме. Чому так? Тому що багато політичних сил задіяно в призначенні керівників поліції, тому що їм потрібні лояльні керівники, лояльні до них офіцери поліції", - підкреслила Деканоідзе.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Екс-глава Нацполіції Деканоідзе підтвердила повернення грузинського громадянства

"Крім того, в нас погані відносини з комітетом правоохоронної діяльності Верховної Ради. Маленький приклад. Усі сперечаються і обговорюють те, що рівень організованої злочинності в Україні є дуже високим. Ми говоримо в парламенті: добре, якщо є проблеми, давайте змінимо закон, давайте приймати закони, що стосуються організованої злочинності, як у Грузії. Нам відповідають: ми не можемо копіювати грузинську систему. Але ж не йдеться про копіювання - йдеться про законодавчу базу для поліції, яка дозволить покарати всіх членів організованої злочинності. Проте ні. Знаєте чому? Тому що інтереси перетинаються дуже тісно", - заявила вона.

Нагадаємо, Деканоідзе очолювала Національну поліцію України з 4 листопада 2015 року по 16 листопада 2016 року.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n446683
VEhrdlVXeE9RekV3VEhKUmMwNURPVEJNTjFKc2RFTXdNRXhtVVhSVE9IWXdUSEpTWjA1RE5EQk1lbEpzZEVNNU1FeEVVWFU1UjFjd1dVeFJkR1JIUTJaT1F5c3dXVVJSY3psRGR6Qk1NMUpzZEVNek1FdzNVWE4wUTNjd1RETlJjME5FVVhRNVF6Y3dURGRTYURsRE5EQk1NMUYyWkVkWE1GbElVbWQwUjAxbVRrTmtNRXhFVW1oMFF5OHdURGRSZFRsSFZ6QlpZbEpzZEVkUQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору