EN|RU|UK
 Суспільство
  9829  58
Матеріали за темою:

 У Нацполіції створено спеціалізований навчальний заклад - Поліцейську академію, - Князєв. ФОТО

князев нацполиция

Голова Національної поліції повідомив про підписання ним наказу, яким затверджено положення про відомчий поліцейський вуз.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в Департаменті комунікацій Нацполіції.

У повідомленні зазначено:"У першому наборі буде 500 поліцейських, у подальшому кількість кандидатів збільшать до 1000-1200. Основна мета створення вишу - зменшення кількості браку при відборі кандидатів на службу. Про це Сергій Князєв повідомив сьогодні, 5 липня.

За словами глави Нацполіції, Поліцейська академія Національної поліції України розташовуватиметься у Києві по вулиці Народного ополчення, 9. Перший набір складатиме 500 поліцейських, а в подальшому у Нацполіції планують прийняти 1000-1200 курсантів.

"Основна мета: хочеш стати офіцером поліції - послужи патрульним, прояви себе, зрозумій, що це твоя професія. Поліцейський за покликом серця, а не за вмовляннями батьків та друзів", - зазначив Сергій Князєв.

Глава Нацполіції підкреслив, що метою створення Академії є зменшення кількості браку під час найважчої процедури - кадрового відбору. Адже з часом люди розчаровуються в роботі поліцейського і романтика дуже швидко закінчується.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Нацполіція планує відродити в своєму складі вертолітні групи, - Князєв

"Що дешевше: розчаруватися в поліції під час найпершого року служби патрульним, чи через 5 років уже підготовленим фахівцем (лейтенантом чи старшим лейтенантом)?! Де менший відсоток браку?", - наголосив Сергій Князєв.

Він також додав, що з часом громадяни перестануть бачити при спілкуванні з поліцією бездушних, малоосвічених, незацікавлених у кінцевому результаті та невмотивованих чиновників у поліцейській формі.

"Ми провели аналіз і бачимо, що найбільше скарг на дії чи бездіяльність поліції від громадян саме у цьому напрямку. Пропонуємо нову систему набору: прийшов в поліцію - попрацював патрульним або на інших рядових посадах, крім деяких специфічних підрозділів", - повідомив Сергій Князєв.

Він також зазначив, що за бажанням та при наявності професійних якостей у патрульного з 1-3-річним досвідом його можуть рекомендувати для навчання у вишах системи МВС.

"І тоді він повною мірою зможе зрозуміти: стаціонарна чи дистанційна форма навчання, але він уже вмотивований", - наголосив глава Нацполіції.

У Нацполіції створено спеціалізований навчальний заклад - Поліцейську академію, - Князєв 01

У Нацполіції створено спеціалізований навчальний заклад - Поліцейську академію, - Князєв 02

Источник: https://ua.censor.net.ua/n446686
TUV3elVYWjBRM2t3VEVGbk1Fd3ZVWFowUXpjd1dtSlNhSFJIVnpCWk9IWk1PVU5oTUV3elVtbzVRek13V2xSUmMyazRkakJNTjFKblpFTjVNRnBpVW1kMFEzZG1Ua05rTUV4RVVtaDBReTh3VERkUmRUbEhWekJaWWxKc2RFZFE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору