EN|RU|UK
 За кордоном
  18621  173

 Росія цілковито замінить імпортні продукти своїми через 5-7 років, - голова Мінсільгоспу Ткачов

ткачев

За найближчі 5-7 років Росія зможе повністю замінити імпортні продукти.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс, про це заявив міністр сільського господарства РФ Олександр Ткачов.

"Російське село, агропромисловий комплекс останніми роками серйозно розвивається. Є приріст в обсягах виробництва, зростає якість і, звичайно, повертаємося на свою російську землю, образно висловлюючись, тим самим витісняючи з полиць, передовсім, на різних рівнях імпортну продукцію. За останні три роки ми практично скоротили імпорт продовольства з різних країн у 2,5 рази. Це величезне досягнення, величезна перемога наших селян", - сказав він.


"Ми виконуємо сьогодні історичну місію: ніколи ще ні Радянський Союз, ні Росія не була близька так до її реалізації. Продовольча програма: через 5 років, щодо окремих видів продукції, може, через 7 років, ми повністю замінимо, ми зможемо виробляти в повному обсязі продукти харчування російського виробництва. Тобто, повністю закрити дефіцит і навіть більше - виходити на інші ринки, займатися активно експортом і, природно, на цьому заробляти", - додав Ткачов.

Нагадаємо, із серпня 2015 року по жовтень 2016-го в Росії було знищено понад 8 тисяч тонн продуктів харчування, заборонених до ввезення в країну у зв'язку з введенням продовольчого ембарго проти Євросоюзу, США й інших країн.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n446710
VEhrNGRrdzVSMWN3VEhwUmRqbERLekJaUkZKbmJucFJkamxIUVRCTU4xRjBUa2RFTUV4eVVtZDBRelJtVGtkQ01GcGlVWFU1UjAwd1dVaFNhazVETmpCTVZXY3dURkJSZG5SSFFqQk1MMUYyZEVNd01FeEVVbWRPUjBJd1dVeFJjM1JESzJaT1EyY3dURGRTWjJSSFZ6QlpPRDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору