EN|RU|UK
 Політика України
  928  3

 Полторак на зустрічі з Феллоном: Я задоволений рівнем підготовки, який надають британські інструктори, коли вчать наших воїнів

фэллон

Учора, 5 липня, в Лондоні відбулася зустріч міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака і міністра оборони Великої Британії сера Майкла Феллона.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Під час зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію безпеки в Україні та світі.

Крім цього, міністр оборони України Степан Полторак поінформував британського колегу про стан реформування Збройних Сил України та роль радників Великої Британії, які працюють в Україні і надають консультаційну допомогу в процесі реформування.

"Без допомоги радників було б надзвичайно важко, я хочу подякувати за їхню роботу і відданість справі, - зазначив під час зустрічі Полторак. - Також я задоволений рівнем підготовки, який надають інструктори з Великої Британії, коли вчать наших військовослужбовців. Цей процес необхідно продовжувати".


Під час зустрічі також обговорювали питання допомоги британської сторони у створенні сержантського і старшинського коледжів в Україні.

"Реформування системи підготовки цієї категорії військовослужбовців необхідне і дуже актуальне", - зазначив голова українського оборонного відомства.

Після зустрічі міністр оборони України Степан Полторак запросив свого британського колегу відвідати Київ під час святкування країною Дня незалежності України.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору