EN|RU|UK
 Суспільство
  13148  93

 Київська область шукає інвестора для будівництва заводу з виробництва боєприпасів

Сьогодні в Київській обласній раді відбулося засідання комісії соціально-економічного розвитку, на якому було розглянуто ініціативу депутата КОР Івана Ступака і голови наглядової ради "Української асоціації власників зброї" Георгія Учайкіна про необхідність пошуку інвесторів і будівництва на території Київської області заводу з виробництва боєприпасів для стрілецької зброї.

Георгій Учайкін зазначив, що "вже четвертий рік у країні відбувається так звана Антитерористична операція, а в Україні досі відсутнє виробництво власних боєприпасів. Єдине в Україні патронне виробництво - ПАТ "Луганський патронний завод", розміщене на непідконтрольній території і тепер забезпечує потреби лише Л/ДНР".

У свою чергу Іван Ступак зазначив, що "на даний момент у країні так і не побудували власне підприємство з виробництва боєприпасів, що в свою чергу в недалекій перспективі спричинить негативні наслідки для країни в цілому. Київська обласна рада та небайдужі до цього питання громадські організації не можуть залишитися осторонь і зайняти тільки позицію спостерігача".

"Боєприпаси, скільки б їх не було на складах Міноборони (які періодично горять) мають властивість закінчуватися. Уряд України просто зобов'язаний у короткій перспективі налагодити та організувати виробництво необхідних боєприпасів", - зазначив Іван Ступак.

Іван Ступак уточнив, "що в цьому питанні Київська обласна рада виступає в ролі своєрідного "спускового гачка" для старту цього процесу. Наша місія, в рамках робочої групи з усіма зацікавленими державними органами, підшукати найбільш підходящі території в Київській області для розміщення такого виробництва, а також використовуючи всі доступні ресурси знайти потенційного інвестора (в тому числі й іноземного), щоб посадити його за стіл подальших переговорів із компетентними державними службами".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n446799
VEhrNGRrdzVRM2d3VERkU2JFNURMekJaUkZGMVRrTXZNRXhFVW1ka1F6Um1Ua2RYTUV3elVYTjBRekV3V1VoU1ozUkROREJaWWxKc2RFZFlaazVEWVRCTWFsSnNPVU41TUZsSVVtcE9Rell3VEVGbk1FdzNVWE5rUXpjd1RFUlNaMlJIUXpCWmR6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору