EN|RU|UK
 Політика України
  1265  9

 Порушень під час закупівлі ліків через міжнародні організації не виявлено, - САП

сап

Спеціалізована антикорупційна прокуратура не виявила порушень під час закупівлі лікарських препаратів через міжнародні організації.

Про це повідомляє прес-служба САП, передає Цензор.НЕТ.

"Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою було зареєстровано кримінальне провадження №42017000000000562 від 27 лютого 2017 року за фактом ймовірного корупційного правопорушення службовими особами Міністерства охорони здоров'я України під час закупівель із залученням міжнародних організацій. Підставою для реєстрації кримінального провадження були відомості з засобів масової інформації, які були в мережі інтернет. За результатами проведення під час досудового розслідування мінімально необхідного обсягу слідчих було отримано інформацію, що дозволяє зробити висновок про відсутність у діях службових осіб МОЗ України будь-яких ознак складу злочину передбаченого ст. 210 КК України під час закупівлі ліків із залученням міжнародних організацій. У зв'язку цим фактом 6 липня 2017 року прокурор ухвалив рішення про закриття вищевказаного кримінального провадження", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Прокуратура перевірить можливу наявність в "Охматдиті" прострочених ліків, - Луценко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n446879
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoU1owNURNakJNWmxGelRrTTJNRmxRVVhZNVIxY3dURXhSZFRsSFYyWk9RemN3V21KUmRYUkROR1pPUTJNd1dtSlJkbVJETXpCTVZGRjJkRWRCTUV3M1VYTnBabEpxTTNwUmEwNURPVEJaVEZGMVRrTTJNRXczVW1kT1IwUXdUQzlTYUhSSFZ6Qk1ibEYyWkVOM1NVNURMekJaUkZGMmRFTTJNRmxRVW1kT1EzY3dXVXhTWnpsSFFUQk1RVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору