EN|RU|UK
 Економіка
  2102  4

 Депутат Войціцька виступає за скасування надзвичайних заходів в енергетиці України

Секретар профільного комітету Ради також зазначила, що з точки зору стратегічних наслідків скасування надзвичайних заходів, потрібно розуміти, що буде відбуватися восени, із початком опалювального сезону.

Народний депутат України, секретар комітету паливно-енергетичного комплексу ВРУ Вікторія Войціцька ("Самопоміч") виступає за скасування надзвичайних заходів в енергетиці України, заявила вона, повідомляє УНІАН із псиланням на її прес-службу.

"Скасування надзвичайних заходів це закономірний крок, і потреби продовжувати дію заходів я не бачу. Це позитивний крок", - підкреслила Войціцька.

Вона додала, що енергокомпанії повинні мати контракти на постачання вугілля, щоб мати необхідні обсяги запасів до початку опалювального сезону. При цьому вона нагадала, що Україна має намір співпрацювати зі США в питанні закупівлі вугілля.

Водночас вона зазначила, що з точки зору стратегічних наслідків скасування надзвичайних заходів, потрібно розуміти, що буде відбуватися восени, з початком опалювального сезону.

"Потрібно забезпечити необхідний законтрактований обсяг, щоб склади були наповнені хоча б на 2-3 місяці. Якщо цей запас буде, то ми зможемо сказати, що у нас все чудово. Зараз же це "ні про що", - підсумувала депутат.

Як повідомляли, вкотре продовжений надзвичайний стан в енергетиці діє до 17 липня. Міністерство енергетики вже заявило, що Кабмін не буде продовжувати його дію ще на один місяць. Раніше депутат Борислав Береза опублікував інформацію, в якій йдеться, що через НП в енергетиці енергокомпанії з зупиненими ТЕС отримують надприбуток.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n446885
VEhrdlVXdDBReXN3VEc1U2FIUkhWekJaWWxKcVRrTTJNRXhCZGt3NVF6RXdURE5SZEdSSFFUQk1VRkYwWkVkRE1FeHFVWFYwUTNjPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору