EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  81876  732

 Керівництво України торгує русофобією та політикою розділу двох народів, - Путін

путин

Президент РФ Володимир Путін вважає, що керівництво України торгує "русофобією" і розділяє Україну та Росію.

Про це Путін сказав на прес-конференції в Гамбурзі за підсумками саміту G20, відповідаючи на питання, чи буде виведено із "заціпеніння" врегулювання ситуації на Донбасі за підсумками його переговорів у рамках саміту, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Інтереси Росії та України, інтереси російського й українського народів, я в цьому глибоко впевнений, просто повністю переконаний, збігаються. Не збігаються, може, лише інтереси нинішнього керівництва України і деяких політичних кіл сьогоднішньої України", - сказав він,


Путін підкреслив, що Україна і Росія зацікавлені у співпраці та об'єднанні, в розвитку своїх економік, бо багато чого їм дісталося ще з радянських часів: кооперація, єдина інфраструктура, єдина енергетична система, транспорт.

"На жаль, наші українські сьогоднішні колеги вважають за необхідне цим знехтувати. У них залишився один товар, яким вони успішно торгують, - русофобія, і ще вони торгують політикою розділу Росії та України, розтягуванням двох народів і двох держав. Комусь це подобається на Заході, хтось вважає, що не можна в жодному разі допустити зближення на будь-якому ґрунті Росії й України, тому сьогоднішнє українське керівництво активно і не без успіху торгує цим товаром", - сказав Путін.


"Я думаю, що це колись закінчиться, ми, у всякому разі, зацікавлені, щоб така ситуація закінчилася якнайшвидше", - підкреслив він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447021
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYmpsSFJEQlpURkpzZEVNNVRIazVTRTFxUWpnd1MwUlJkblJIUWpCYVlsSnFkejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
 
 
 
 
 
 вгору