EN|RU|UK
 За кордоном
  9661  44

 Лідери G20 прийняли підсумкову декларацію саміту з урахуванням особливої позиції США щодо клімату

g20

Лідери країн "Великої двадцятки" прийняли підсумкову декларацію саміту в Гамбурзі, врахувавши в ній особливу позицію США щодо кліматичних змін.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112.

Всі країни "Великої двадцятки" за винятком США підкреслили незворотність Паризької кліматичної угоди і необхідність її якнайшвидшої реалізації.

"Ми приймаємо до відома рішення США вийти з Паризької угоди. США оголосили, що негайно припинять реалізацію свого нинішнього національно визначеного внеску, і підтвердили свою рішучу прихильність до підходу, який знижує викиди, одночасно підтримуючи економічне зростання і покращуючи потреби в енергетичній безпеці", - йдеться в тексті декларації.


За наполяганням США в тексті документа залишили згадку про горючі корисні копалини у контексті можливості їхнього використання в поєднанні з поновлюваними джерелами енергії.

Також країни "Великої двадцятки" висловилися за заперечення протекціонізму в глобальній торгівлі (з цього питання також раніше виникали розбіжності). Крім того, учасники саміту G20 домовилися усіма можливими методами протистояти корупції.

У декларації також підтверджено досягнуту домовленість країн G20 про створення партнерства з Африкою, щоб сприяти створенню робочих місць та економічному зростанню в цьому регіоні. Як зазначається, це має посприяти боротьбі з міграцією. Також лідери "двадцятки" домовилися активізувати співпрацю в боротьбі проти перевізників біженців.


"Наші спільні зусилля сприятимуть сталому економічному зростанню і створенню робочих місць, особливо для жінок і молоді. Це допоможе в боротьбі з проблемами бідності та нерівності, які є одними з корінних причин міграції", - йдеться в декларації.

Нагадаємо, що саміт країн "Великої двадцятки" відбувається 7-8 липня в німецькому Гамбурзі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447024
VEhrNGRrdzVRell3VEhaU2JIUkRPREJNUkZKbmJucFNaMlJEZHpCTWVsSnNkRWREWmtWamVVMUllbEZyT1VOM01FeDZVWE5rUjBRd1dVUlJjM2M5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору