EN|RU|UK
 Політика України
  2552  21

 Кабмін створив "Український інститут" для популяризації України у світі, - "Дзеркало тижня"

мид

Кабінет Міністрів створив "Український інститут", метою діяльності якого буде популяризація України за кордоном, покращення її іміджу в світі, підтримка української мови та культури, а також презентація туристичного та економічного потенціалу країни.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в своїй статті для ZN.UA пише Володимир Кравченко. За його словами, відповідне рішення Кабмін прийняв в кінці червня.

"Своїм рішенням уряд тільки дав "добро" на реалізацію ініціативи Міністерства закордонних справ. Саме МЗС буде куратором "Українського інституту" і фінансуватиме його діяльність з коштів, передбачених у держбюджеті для зовнішньополітичного відомства. Також передбачається, що додатковим фінансовим джерелом може стати донорська допомога благодійників", - вказує автор.

За словами Кравченка, ініціатори створення інституту сподіваються, що до кінця року він не лише пройде організаційний етап становлення (буде затверджено його статут, на конкурсній основі відібрано керівництво, укладені контракти з співробітниками Інституту), але і проведе перші заходи.

"Нинішнього року планують створити чотири закордонні представництва - у Варшаві, Берліні, Парижі, Римі. Наступного - відкрити офіси ще в Нью-Йорку і, можливо, Пекіні", - зазначає автор.

Читайте також: Реформи йдуть, Україна змінюється, економіка відновлюється. Я вдячний вам за вашу підтримку, - Гройсман на зустрічі з британськими парламентарями

Очікується, що, будучи автономною державною установою, що працює поза стінами посольств, але під патронатом МЗС, Інститут стане ефективним засобом презентації України у світі.

"Вирішальними в успіху чи неуспіху "Українського інституту" будуть гроші, кадри, нормативна база, вибір стратегії й тактики. І, звичайно ж, незалежність діяльності установи від політичної кон'юнктури. Ці фактори багато в чому визначать, чи стане цей проект настільки ж успішним, як Ґете-інститут, Французький інститут, Британська Рада, Польський інститут, Інститут Сервантеса, за образом і подобою яких його задумували", - йдеться в статті.

Кравченко зазначає, що в бюджеті МЗС на 2017 рік на функціонування "Українського інституту" виділено 22 млн грн.

Нагадаємо, раніше уряд затвердив план заходів щодо популяризації України в світі й просуванню інтересів України в світовому інформаційному просторі.Источник: https://ua.censor.net.ua/n447057
VEhrNGRrdzVSMWN3VEhwU2JIUkRNREJNV2pnd1NuSlJjMDVEZURCTWVsSnNkRU01Wms1RFl6QktabEZ2V0hwUmRqbEhRVEJNV0ZGMFRrZENNRmxNVVhOT1Eza3dURE5SZFU1SFJ6QlpURkZ6ZEVNcg==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору