EN|RU|UK
 Політика України
  3770  41
Матеріали за темою:

 Окрема судова інституція з нуля - це затягнеться роки на три, - Луценко про створення антикорупційного суду

луценко

Генеральний прокурор Юрій Луценко вважає, що створювати в Україні спеціалізований антикорупційний суд треба на базі нинішнього, попередньо оновивши його склад.

Про це Луценко сказав в ефірі програми ТСН.Тиждень, передає Цензор.НЕТ.

"Я вважаю, що спеціалізовані антикорупційні судді мають бути. Тому що на сьогодні в нас є проблема не тільки з якістю суддів, а й із їх кількості. Ви знаєте, що в Печерському суді є тільки шість суддів, які можуть розглядати кілька сот (приблизно 800) найрезонансніших справ? Я це знаю. Я з цим змушений стикатися", - заявив Генпрокурор.

Він стверджує, що "окрема судова інституція з нуля, без будівлі, комунікацій, персоналу, фінансування - це історія роки на три".


"Моя пропозиція, яку вже оформлено в законопроект, дуже проста. Усередині вже наявної Кримінальної палати суддів створюємо окрему спеціалізовану палату у справах корупції категорії "А".

Тобто, на базі того ж Печерського суду ми набираємо з нуля через відкриті конкурси під контролем громадських організацій нових суддів (наприклад, п'ять), які розглядатимуть будь-які справи - від НАБУ, від СБУ, від ГПУ щодо високопосадовців. Це треба завершити до кінця року", - сказав Луценко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447116
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTJJd1dWQlNhSFJETVRCTU0xRjFkRU1yVEhrdlVYVjBReXN3V1VSU1p6bERMekJaWWxKc2RFZFFaazVIUWpCWlVGRjBRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору