EN|RU|UK
 Політика України
  8239  48

 За рік із зарплат нардепів за невідвідування Ради вирахували понад 6 млн гривень, - Парубій

парубий

За період із червня 2016 по червень 2017 року через зарплат народних депутатів за невідвідування парламенту вирахували 6 220 450 гривень 25 копійок, які повернуті в бюджет.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів спікер Верховної Ради Андрій Парубій, відповідаючи на питання щодо оптимізації роботи парламенту і поганого відвідування депутатів.

"я вважав і вважаю, що питання відвідуваності і просто присутності на робочих місцях - одне з ключових питань у розрізі прийняття рішень. І тут не тільки індивідуальні розмови могли мати сенс, ще були задіяні два аспекти. Перший з них - вирахування із заробітних плат за невідвідування. І кожного дня, якщо народний депутат України не зареєструвався на пленарне засідання, з нього знімається заробітна плата за той день. І ми за календарний рік, за період з червня 2016-го по червень 2017-го вирахували із зарплати народних депутатів за невідвідування роботи 6 220 450 гривень 25 копійок. Ці гроші повернуті до державного бюджету", - розповів Парубій.

Читайте також: У червні 50 нардепів пропустили 90% голосувань Ради, 11 - не голосували жодного разу, - КВУ

Але найдієвіше, на його думку, - це суспільний тиск.

"Тому мною було застосовано такий метод, як публікація ПІБ в "Голосі України" відсутніх на засіданні депутатів. Це відбувалося тоді, коли під час пленарного засідання я бачив, що в залі є недостатньо голосів для прийняття рішень. Тоді я, згідно з регламентом, оголошував проведення рейтингового голосування на предмет того, чи в залі є достатньо депутатів, які можуть приймати рішення. І коли було зафіксовано, що депутатів недостатньо, я ініціював оприлюднення поіменного списку тих, хто відсутній на засіданні", - розповів Парубій, зазначивши, що це мало набагато більший ефект, ніж штрафи й інші адміністративні заходи впливу.

Повний текст інтерв'ю зі спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм читайте ТУТ.

Також читайте: Депутати не отримують зарплату за пропущені засідання, - Парубій
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447129
VEhrdlVXNDVRM2N3V1VSU1p6bERlREJhWWxGMVV6aDJNRXhVVVhSa1F5OHdXVkJTWjNSRGR6QlpTamd3VEM5U1owNURLekJNVUZKbk9VTTNaazVEVXpCTFFUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору